На головнуНовиниЗа кордономАгов, стаття 5: Росія планує "віджати" частину Балтійського моря у країн НАТО

Агов, стаття 5: Росія планує “віджати” частину Балтійського моря у країн НАТО

Крим окупований росією

Російський терористичний режим вирішив в односторонньому порядку змінити морські кордони країни з Литвою та Фінляндією в Балтійському морі. Таким чином, росія планує привласнити частину акваторії на сході Фінської затоки, а також поблизу міст Балтійськ та Зеленоградськ у Калінінградській області.

Про це пише Moscow Times.

“Для цього буде змінено географічні координати точок, що визначають положення вихідних ліній, від яких відмірюється ширина територіального моря РФ, а також прилеглої зони біля узбережжя та островів. На кордоні з Фінляндією уряд РФ має намір скоригувати координати в зоні островів Йяхі, Соммерс, Голланд, Родшер, Малий Тютерс, Вигрунд, а також поблизу північного вхідного мису річки Нарва, випливає із додатку до поставлення кабміну. На кордоні з Литвою під перегляд потрапила зона Куршської коси, райони мису Таран, мису на південь від мису Таран, а також Балтійської коси”, – сказано у повідомленні.

В рф також заявляють, що координати, які встановив Радмін СРСР у 1985 році, нібито не відповідають сучасним реаліям.

“Буде встановлено відсутню раніше систему прямих вихідних ліній на південній частині російських островів у східній частині Фінської затоки, а також в районі м. Балтійськ та м. Зеленоградськ, що дозволяє використовувати відповідну акваторію як внутрішні морські води Російської Федерації; зміниться проходження Державного кордону Російської Федерації на море у зв’язку із зміною положення зовнішнього кордону територіального моря”, – сказано у проєкті.

МЗС Литви та Фінляндії поки що ніяк не прокоментували цю інформацію.

Раніше “Флот 2017” писав, що російська армія за дорученням диктатора володимира путіна проведе навчання з тактичною ядерною зброєю. Це буде відповіддю на “провокаційні заяви та загрози” західних офіційних осіб.

Також повідомлялося, що 6 травня міністерство закордонних справ рф викликало посла Великобританії Найджела Кейсі. Послу було висловлено протест, крім того, в адрес Великої Британії були зроблені погрози. Це була реакція рф на заяву Кемерона, що Україна має право використовувати британську зброю для ударів по росії.

Новини

Під Ростовом росіяни накопичують техніку: партизани провели розвідку — фото

У Новочеркаську Ростовській області рф партизани "відвідали" одну з військових баз та зафіксували велику...

Підготовка штурмовиків: як іноземні інструктори тренують українських бійців — фото

Великобританія у межах багатонаціональної операції “Інтерфлекс” проводить базову загальновійськову підготовку українських військовослужбовців. Генеральний штаб...

Чому росії вигідна смерть Фаріон — експертна думка

Вбивство Ірини Фаріон може бути частиною російської спецоперації спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні....

Який напрямок фронту Росія розглядає як основний – розвідка Британії

За даними розвідки Великої Британії, російські окупаційні війська продовжують наступ на кількох ділянках фронту....

Більше новин