На головнуНовиниАтаки по російським НПЗ: у Зеленського анонсували продовження попри невдоволення США

Атаки по російським НПЗ: у Зеленського анонсували продовження попри невдоволення США

Крим окупований росією

Україна буде продовжувати знищувати російські нафтопереробні заводи. Українські військові будуть вибивати об’єкти, які економічно забезпечують війну російських терористів. Усі заяви американських посадовців щодо необхідності припинити українські удари по НПЗ росіян – це внутрішні американські дискусії, які Україну не цікавлять.

Про це сказав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю журналісту Василю Голованову.

Подоляк нагадав, що Україна має повне право знищувати військову інфраструктуру російських терористів. НПЗ – це частина цієї інфраструктури. Вона забезпечує паливом російські літаки, які вилітають бомбити Україну.

“Україна не просто має право, а практично зобов’язана руйнувати інфраструктуру забезпечення війни. Тобто Україні, щоб отримати позитивні результати у війні, потрібно знищувати російську інфраструктуру. НПЗ – це безпосередньо військова інфраструктура… Чи знищуватиме їх Україна? Безумовно“, – запевнив він.

Також Подоляк назвав повною маячнею заяви про те, що українські атаки на НПЗ росіян впливають на глобальний енергоринок. Та кількість нафти, яку продає росія, не впливає на ціноутворення. Але навіть якщо так, то відсутність нафтопереробки змусить рф продавати більше сирої нафти на глобальному ринку – тому ціни навпаки можуть впасти. На ціни впливають атаки хуситів у Червоному морі та позиція Організації країн – експортерів нафти (ОПЕК).

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що так звані союзники України з США вже відкрито виступають проти атак Україні на російські нафтопереробні заводи – вразливе місце путінського терористичного режиму. На цей раз голосом тих, хто вимагає від України не бити по НПЗ, став міністр оборони США Ллойд Остін. Щобільше, для цього навіть почати називати нафтогазову структуру російських терористів “цивільними цілями”.

Тим часом українські атаки із застосуванням дронів по російських нафтопереробних заводах спричиняють фінансові витрати для росії, впливаючи на внутрішній паливний ринок. Після того, як Україна вдало вразила низку ключових російських нафтопереробних заводів, російський терористичний режим має намір скоротити експорт дизельного палива з ключових портів у Чорному та Балтійському морях.

Українські атаки проти російських нафтопереробних заводів могли вивести з ладу не менше 15% російських виробничих потужностей.

Новини

Чотирнадцятий пакет санкцій проти РФ: Боррель розповів, що там буде

Новий, вже чотирнадцятий пакет санкцій проти Росії буде охоплювати низку важливих для російського режиму...

Південна Корея може передати Україні системи ППО – ЗМІ

Південна Корея у відповідь на підписання військового пакту між російським та північнокорейським терористичними режимами...

Зміна ядерної доктрини, брехня про Харків та союз з КНДР: Путін у В’єтнамі знову ніс маячню

Російський диктатор володимир путін 20 червня провів пресконференцію у Ханої, столиці В'єтнаму, куди 20...

Rheinmetall повідомив про рекордне замовлення на снаряди: мова йде про мільярди євро

Німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив, що отримав рекордне замовлення на боєприпаси калібру 155-мм. Сума...

Більше новин