На головнуНовиниБезмежна клоунада: в США назвали російську нафтогазову інфраструктуру "цивільними мішенями"

Безмежна клоунада: в США назвали російську нафтогазову інфраструктуру “цивільними мішенями”

Крим окупований росією

В США знову намагаються змусити Україну не завдавати ударів по російським нафтопереробним заводам. Для цього навіть почати називати нафтогазову структуру російських терористів “цивільними цілями”.

Про це написав колумніст Defence News Колбі Бедвор із посиланням на заяву помічниці міністра оборони США Селести Валландер.

“Щойно під час слухання HASC помічник міністра оборони Валландер каже, що російська нафтогазова інфраструктура є цивільною ціллю”, – повідомив він.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що так звані союзники України з США вже відкрито виступають проти атак Україні на російські нафтопереробні заводи – вразливе місце путінського терористичного режиму. На цей раз голосом тих, хто вимагає від України не бити по НПЗ, став міністр оборони США Ллойд Остін.

Тим часом українські атаки із застосуванням дронів по російських нафтопереробних заводах спричиняють фінансові витрати для росії, впливаючи на внутрішній паливний ринок. Після того, як Україна вдало вразила низку ключових російських нафтопереробних заводів, російський терористичний режим має намір скоротити експорт дизельного палива з ключових портів у Чорному та Балтійському морях.

Українські атаки проти російських нафтопереробних заводів могли вивести з ладу не менше 15% російських виробничих потужностей.

Новини

В ЗСУ підтвердили оточення росіян у Вовчанську: подробиці

Українські сили на одній з ділянок у Вовчанську Харківської області заблокували деякі сили російських терористів....

Що робити, якщо ТЦК відмовляється приймати електронний військовий квиток: в Міноборони розповіли

Представники ТЦК та СП не мають жодного права не приймати електронний військовий квиток у...

В Україні заборонили партію “Наш край”: чим вона відома

Восьмий апеляційний адміністративний суд (ААС) 19 червня, за результатами розгляду адміністративної справи № 857/6/24...

Демобілізація під час війни можлива: нардеп назвала умову

В Україні можливо провести демобілізацію під час війни, але це залежить від того, наскільки...

Більше новин