На головнуНовиниПолітикаБолгарія пропонує посередництво в мирних переговорах між Україною та Росією

Болгарія пропонує посередництво в мирних переговорах між Україною та Росією

Крим окупований росією

Болгарія заявила про своє бажання виступити посередником у мирних переговорах між Україною та росією, прагнучи розпочати діалог для вирішення конфлікту. Виконувач обов’язків прем’єр-міністра Болгарії Дімітар Главчев озвучив цю ініціативу напередодні майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні.

Про це повідомляє видання Novinite.

“Я щиро вважаю, що ми повинні виступати за мирні переговори, а Болгарія буде посередником. Що може бути кращим за це? Я буду пропонувати саме це, жодних проблем немає”, – заявив Главчев.

Попри те, що ініціатива є амбітною, прем’єр-міністр скептично оцінює шанси на те, що Україна та росія приймуть Болгарію як посередника в переговорах. Главчев підкреслив, що для досягнення цієї мети необхідна згода обох сторін конфлікту.

“Це чудова пропозиція, але для того, щоб нас визнали посередниками, необхідна згода обох сторін. Важливо підкреслити, що ці мирні переговори мають відповідати Статуту ООН і міжнародному праву. Це умови, які, на мій погляд, не підлягають обговоренню”, – наголосив він.

Главчев також рішуче відкинув будь-які ініціативи щодо розміщення болгарських військ в Україні, підкресливши, що болгарські солдати будуть захищати тільки територію Болгарії. Це рішення підкріплює прагнення країни зосередитися на дипломатичних зусиллях і уникати військових дій.

Ініціатива Болгарії щодо мирних переговорів відповідає загальній стратегії НАТО щодо врегулювання конфліктів дипломатичними засобами. Проте, успішне втілення цієї пропозиції в життя залежатиме від бажання та готовності України та Росії розпочати переговори за участю Болгарії.

Міжнародна спільнота наразі уважно спостерігає за подіями, очікуючи на розвиток ситуації на саміті НАТО у Вашингтоні. Ініціатива Болгарії може стати важливим кроком у напрямку миру, але для цього необхідна підтримка та співпраця всіх зацікавлених сторін.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Болгарія припинила імпорт російської нафти. Також ми писали, як Болгарія допомагає Україні.

Новини

Попри зусилля лікарів: у Львові померла Ірина Фаріон

Ірина Фаріон померла у лікарні, куди вона потрапила у критичному стані після замаху, який...

Замах на Фаріон: у Зеленського та Клименка відреагували

Справу щодо замаху на Ірину Фаріон 19 липня зараз тримають на контролі міністр внутрішніх...

У Львові стріляли в Ірину Фаріон, вона у важкому стані: що відомо

У Львові 19 липня невідомий розстріляв відому громадську діячку, скандальну Ірину Фаріон. Вона у...

Ситуація з відключеннями: найближчим часом стане значно легше

Ситуація в енергосистемі України вже найближчим часом повинна поліпшитися. Ремонтна кампанія на об'єктах генерації...

Більше новин