На головнуНовиниЗа кордономЧерговий "удар в псіну": Узбекистан приєднається до санкцій проти росії

Черговий “удар в псіну”: Узбекистан приєднається до санкцій проти росії

Крим окупований росією

Влада Узбекистану ухвалила рішення де-факто доєднатися до фінансових санкцій проти росії, які з 24 лютого 2022 року впровадили західні країни. Санкції проти російського терористичного режиму торкнулися понад 11 тисяч громадян та компаній з рф.

Про це пише російське видання The Moscow Times.

15 лютого Мажіліс Узбекистану (парламент країни) ухвалив у першому читанні законопроєкт, який забороняє банківські операції на території країни фізичним та юридичним особам, які перебувають під санкціями. Документ ухвалили, оскільки є ризики застосування вторинних санкцій США та ЄС проти Узбекистану – за порушення країною санкційного режиму.

Законопроєкт готували з урахуванням досвіду Чехії, Латвії та Естонії. Він надає узбекистанському Центробанку додаткові повноваження.

Видання зазначає, що Узбекистан – один з хабів так званого “паралельного імпорту” для росіян; під цією назвою російські терористи ховають звичайну контрабанду та крадіжку технологій. Також країна лідирує у напрямку “карткового туризму” російських громадян – вони масово відкривають рахунки в узбецьких банках. Тільки після того, як країну кілька разів відвідали американські чиновники, банки посилили обмеження для росіян.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що ЗМІ розповіли, як російські терористи спокійно купують зброю у Європі. Також ми писали, що в ірансько-російському Shahed-238 повно західної електроніки.

Майже через два роки після початку повномасштабної війни в Україні британські технології досі знаходять свій шлях до російської армії, часто опосередковано через іноземні треті сторони.

Новини

Дрони атакували Росію та окупований Крим: де чули вибухи

У ніч на 21 червня відразу кілька районів Краснодарського краю РФ атакували дронами. На...

Повернення з ТОТ: ще десять дітей вже у безпеці вдома

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про повернення десятьох українських дітей,...

Чотирнадцятий пакет санкцій проти РФ: Боррель розповів, що там буде

Новий, вже чотирнадцятий пакет санкцій проти Росії буде охоплювати низку важливих для російського режиму...

Південна Корея може передати Україні системи ППО – ЗМІ

Південна Корея у відповідь на підписання військового пакту між російським та північнокорейським терористичними режимами...

Більше новин