На головнуНовиниЧому Путін верещить про ядерну зброю: в ISW дали відповідь

Чому Путін верещить про ядерну зброю: в ISW дали відповідь

Крим окупований росією

Російський диктатор володимир путін вдався до чергової спроби ядерного шантажу, щоб перешкодити подальшій підтримці України з боку заходу та підірвати міжнародні зусилля щодо узгодження стратегії перемоги Україні. Проте його потуги шантажувати цивілізований світ не спрацюють.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Експерти зазначили, що диктатор згадував ядерну зброю 20 та 21 червня, кукурікаючи про неї на всіх можливих майданчиках. Наприклад, він виступав із цим перед гарматним м’ясом російської армії, випускниками “офіцерських училищ”, а нещодавно на пресконференції у Ханої диктатор заявив, що росія розглядає можливість “зниження порогу” застосування ядерної зброї в російській ядерній доктрині.

“Путін, можливо, помилково прирівняв російську поразку в Україні до екзистенційної загрози для російської держави, щоб послатися на «винятковий випадок», коли чинна російська ядерна доктрина дозволить застосування ядерної зброї”, – сказано у звіті.

Втім, в інституті зазначають, що попри спроби путіна шантажувати ядерною зброєю лідерів, які приймають рішення, навряд чи призведуть до фактичної ядерної ескалації завдяки ядерним та звичайним засобам стримування.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що путін дав команду на демонстрацію ядерного “кулака”. Також ми писали, що Зеленський пояснив, чому Путін та його оточення не завдасть по Україні ядерного удару.

Російські терористи нещодавно вчергове вдалися до ядерного шантажу. Верхівка терористичної держави вкотре вже шантажує світ ядерними ударами та глобальною ядерною війною, ігноруючи той факт, що Росія буде першою знищена вщент.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин