На головнуНовиниСуспільствоДіти вдома: с окупованих територій вдалося повернути понад 10 маленьких українців

Діти вдома: с окупованих територій вдалося повернути понад 10 маленьких українців

Крим окупований росією

Начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін заявив про повернення з окупованих районів Херсонської області 12 неповнолітніх віком від 2 до 17 років.

Про це Олександр Прокудін написав у Telegram.

За даними Прокудіна, із тимчасово окупованої Херсонщини вивезли троє хлопчиків та дев’ять дівчаток, віком від 2 до 17 років. Причому, одна з них позбавлена батьківського піклування.

“Над порятунком дітей працювала благодійна організація “Save Ukraine”. Саме завдяки її наполегливій роботі діти та їх батьки на вільній землі та у безпеці. Їм надають допомогу спеціалісти”, – додав глава Херсонської ОВА.

Він нагадав, що з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 120 дітей із Херсонської області.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що в травні ще 13 неповнолітніх повернули з окупованих районів на підконтрольну територію України. Посередником в операціях з повернення українських дітей є Катар.

Також повідомлялося, що росіяни на тимчасово захоплених територіях Донецької області створили так звані “трудові загони” для українських дітей та молоді. Вже сформовані 14 “загонів”, які будуть працювати у росії протягом літа.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин

Низку обленерго чекають поглиблені перевірки: що стало причиною

Держенергонагляд анонсував поглиблену перевірку низки обленерго через підозру у недотриманні графіків погодинних відключень світла...