На головнуНовиниФіцо заявив про нібито бажання НАТО відправити в Україну військових: подробиці

Фіцо заявив про нібито бажання НАТО відправити в Україну військових: подробиці

Крим окупований росією

Низка країн-членів НАТО та Європейського Союзу нібито обговорює можливість відправити в Україну своїх військових на основі підписаних з Україною двосторонніх безпекових угод.

Про це заявив друг російського диктатора володимира путіна, проросійський прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо перед самітом у Парижі, повідомляє Pravda.sk.

Фіцо не розкрив ані джерела свого “сакрального знання”, ані мети, з якою військових нібито відправлять в Україну, але заявив, що Словаччина не буде брати в цьому участі. Також Фіцо поскаржився, що, мовляв, ніхто не дає гарантій безпеки Словаччині.

“Конфлікт в Україні виглядає інакше. Навіть ми, коли дивимося на військовий конфлікт в Африці чи секторі Газа, відчуваємо, що він далеко від нас. Але в цьому випадку йдеться про пряму участь військовослужбовців країн-членів НАТО та Євросоюзу в Україні, тому ми запитуємо, а де наші гарантії безпеки?”, – поплакався він.

Раніше “Флот 2017” писав, що на Вільнюському саміті НАТО країни G7 підписали декларацію про гарантії безпеки для України, до якої згодом приєдналося ще низка країн. У договорі йдеться про військову допомогу, про фінансову та економічну підтримку, а також про відновлення України.

Також повідомлялося, що Україна отримала проєкт безпекової угоди від Канади, а ще раніше Україна підписала відповідну угоду з Великою Британією.

16 лютого Україна підписала угоду про співпрацю та безпекові гарантії з Німеччиною. Також Володимир Зеленський та Президент Франції Еммануель Макрон підписали в Парижі двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки.

А 22 лютого, прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен оголосила про підписання з Україною угоди про надання гарантій безпеки. Угода передбачає, що Копенгаген буде протягом 10 років підтримувати Україну у військовій та інших сферах.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин