На головнуНовиниПодії"Голосування" під дулом автомата: тисячі росгвардійців забезпечують путіну "вибори" на ТОТ

“Голосування” під дулом автомата: тисячі росгвардійців забезпечують путіну “вибори” на ТОТ

Крим окупований росією

Для уникнення дестабілізації й несподіванок під час незаконних “президентських виборів” кремль перекинув тисячі росгвардійців на тимчасово окуповані території України.

Про це Центр національного спротиву (ЦНС).

“Усі основні зусилля окупантів на ТОТ в останні тижні зосереджені на проведенні так званого “волевиявлення” під час “виборів президента” рф. З цією метою на ТОТ було відряджено значні сили росгвардії”, – йдеться у повідомлені. 

Підпілля поінформувало, що на ТОТ Донецької області зараз діють понад 5,4 тис. силовиків:

  • понад 2,7 тис. осіб залучаються до охорони місць розташування “виборчих комісій” різних рівнів,
  • 2,5 тис. – щоденно залучатимуться до охорони членів “виїзних комісій”,
  • 200 осіб залучатимуться до особистої охорони голів “виборчих комісій”.

В окупованій частині Запорізької області “працюють” охоронцями членів “виїзних комісій” близько 2,5 тисяч осіб зі складу росгвардії та мвс рф.

В Центрі національного спротиву пояснили, оскільки у москви не вистачає силовиків додатково до охорони місць “голосування” було залучено 600 працівників з понад ста російських приватних охоронних підприємств.

Окупаційні “адміністрації” намагаються не допустити дестабілізації суспільно-політичної ситуації на підконтрольних територіях й забезпечити високу “явку”. Тому було ухвалено рішення не проводити “евакуацію” з місць “голосування” у разі отримання інформації про загрозу теракту.

А щоб уникнути резонансу “небажаних” інформаційних матеріалів спеціальні групи моніторять інформаційні ресурси. Вони шукають та блокують інформацію, яка може призвести до дестабілізації ситуації на ТОТ в період проведення “виборів”.

“Псевдоволевиявлення під дулом автоматів є черговим російським злочином проти цивільного населення”, – наголосили у ЦНС.

Нагадаємо, ще у лютому повідомлялося, що путінський режим звозить на окуповану територію України бойовиків: “тітушок”, приватних охоронців та росгвардійців. Це “поповнення” необхідно для забезпечення імітації процесу “виборів” російського диктатора Путіна. На окуповані території москва перекинула 10 тисяч росгвардійців.

Раніше “Флот 2017” писав, що росія залучила до так званих “президентських виборів” на тимчасово окупованих територіях України військових, які там дислокуються й не залучені в бойових діях. Таким чином кремлівський режим зможе збільшити відвідуваність так званих “виборчих дільниць”.

ЯК вже ми писали, що у тимчасово захопленому Криму так звана “влада” примушує працівників бюджетної сфери йти на незаконні “вибори президента росії”. По-перше, окупантам необхідно організувати “явку”, оскільки населення не хоче “голосувати”.

Протягом 16 березня, другого дня виборів президента рф, аномальною явкою відзначилися окуповані території, зокрема захоплена частина Запорізької області та Крим. Крім того, виборці псували бюлетені й заливали рідиною скриньки з ними, а також намагалися підпалити дільниці. Розкрилися деякі махінації зі списками виборців.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин