На головнуНовиниСуспільствоЯнголи добра: Україна відзначає Міжнародний день волонтера

Янголи добра: Україна відзначає Міжнародний день волонтера

Крим окупований росією

Сьогодні, 5 грудня, відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято засновано ще у 1985 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали Постановою Кабміну 10 грудня 2003 року. Волонтерів, янголів добра для захисників, привітали Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та Міністр оборони Рустем Умєров.

Роль волонтерів в Україні під час війни проти російського агресора важко переоцінити. Волонтери, часто ризикуючи життям, допомагають військовим та українцям на окупованих територіях.

Сьогодні волонтери — найпотужніша частина громадянського суспільства України.

Міністр оборони Рустем Умєров у привітанні зазначив, що “кожен воїн оборони відчуває ваше тепло та підтримку”.

“Вас мільйони! Від великих міст до найменших сіл. Від великих фондів, чиї імена відомі на весь світ, до приватних ініціатив, чиї контакти знають окремі підрозділи, з якими ви співпрацюєте”, – сказав Умєров.

Він наголосив, що волонтери — це “надійний тил для сотень тисяч воїнів! Ви підтримуєте Сили оборони та своєю невтомністю наближаєте день нашої Перемоги!” 

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак привітав українських волонтерів, зазначивши, що завдяки їм і ЗСУ Україна непереможна.

“Волонтери, вітаю вас з вашим днем. Нація волонтерів, сміливих воїнів і героїв – це про Україну”, – зазначив Єрмак.

І саме тому, за його словами, українці – непереможні.

Валерій Залужний, Головнокомандувач ЗСУ, подякував волонтерам за підставлене плече військовим

“З перших днів російської агресії 2014-го року ви підставили плече військовим та допомогли вистояти. Ви стали нам побратимами та посестрами. Найближчим союзником у боротьбі проти російських окупантів. Для кожної бригади. Для кожного підрозділу. Для кожного солдата. Від імені Збройних Сил України дякую вам за вашу відвагу і самопожертву. Дякую за тисячі автомобілів і десятки тисяч дронів, тепловізори та медикаменти. За кілометри маскувальних сіток та окопні свічки, біля яких український солдат сьогодні гріє руки в холодному фронтовому окопі. І за щирі дитячі малюнки, які зігрівають душу в бліндажі”, – йдеться у привітанні Залужного.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв подякував волонтерам за збереження багатьох життів воїнів.

“Дорогі друзі – волонтери! Ваша самовідданість та віра в Збройні Сили зберегли багато життів, зігріли та підтримали сотні тисяч воїнів, підняли бойовий дух та настрій кожного військовослужбовця. Автомобілі, маскувальні сітки, прилади нічного бачення, ліки та смаколики — це лише невеликий перелік того, що ви виготовляєте, збираєте та відправляєте у війська, наближаючи нашу спільну перемогу. Щиро дякую вам за кожен день невтомної праці, за те, що не лише підтримуєте Збройні Сили, але й об’єднуєте всю Україну”, – написав Наєв у Telegram.

Як вже писав “Флот 2017“, у листопаді Україна відзначала День радіотехнічних військ Повітряних сил Збройних сил України, День сержанта Збройних сил України, а також День десантно-штурмових військ.

Новини

СБУ завершила розслідування у справі про знищення “Мрії”

Служба безпеки України завершила розслідування у справі щодо втрати літака Ан-225 "Мрія" на початку...

Зустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Президент США Джозеф Байден зустрівся з лідерами Конгресу та обговорив питання термінового надання Україні...

Туск все ж не виключає заборону українського імпорту: деталі

Польща може піти проти правил Європейського Союзу та в односторонньому порядку заборонити імпорт нових...

ЗМІ: Повітряні сили за 10 днів “настріляли” літаків на мільярд доларів

Повітряні сили ЗСУ за останні 10 днів збили 10 російських літаків. Сумарна вартість знищеної...

Більше новин