На головнуНовиниПолітикаЄвросоюз виділив Україні 75 млн євро на гуманітарну допомогу: що відомо

Євросоюз виділив Україні 75 млн євро на гуманітарну допомогу: що відомо

Крим окупований росією

Євросоюз надасть гуманітарну допомогу в розмірі 83 мільйонів євро для підтримки людей, які постраждали від війни. Більшу частину коштів буде виділено саме Україні.

Про це повідомляє Європейська комісія.

“Цілеспрямовані атаки Росії на ключову енергетичну та цивільну інфраструктуру України, таку як лікарні, школи та електромережі, серйозно ускладнюють доступ людей до основних послуг. З кожним новим обстрілом дедалі більше українців залишаються без даху над головою і потребують допомоги та притулку в морозних умовах”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Україні 14,6 мільйона осіб потребують гуманітарної допомоги.

У Єврокомісії заявили, що з 83 мільйонів євро гуманітарного фінансування 75 мільйонів євро виділено на гуманітарні проекти в Україні.

Йдеться про надання екстреної допомоги, включно з доступом до основних потреб, таких як житло, послуги захисту, чиста вода, освіта та охорона здоров’я.

“В основі гуманітарної стратегії ЄС в Україні сьогодні лежить захист людей, які постраждали від війни, особливо тих, хто живе поблизу прифронтових зон”, – написали в Єврокомісії.

З урахуванням нового фінансування, оголошеного сьогодні, Європейська комісія виділила загалом 926 мільйонів євро на програми гуманітарної допомоги, щоб допомогти цивільному населенню, яке постраждало від війни в Україні після російського вторгнення в лютому 2022 року.

З цього фінансування 860 мільйонів євро було виділено на гуманітарні програми всередині України і 66 мільйонів євро на підтримку біженців, які прибули в сусідню Молдову.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що ЄС може переглянути допомогу Україні у бік збільшення. Також ми писали, що Рада ЄС погодила використання прибутків від заморожених активів росії.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин