На головнуНовиниПолітикаІнформаційні обмеження: що заборонять українським військовим публікувати в інтернеті

Інформаційні обмеження: що заборонять українським військовим публікувати в інтернеті

Крим окупований росією

Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що Верховна рада ухвалила в першому читанні законопроєкт щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист. Проте вводиться заборона на публікацію інформації в інтернеті, через яку можна встановити деталі виконання військовими завдань.

Про це Ярослав Железняк написав в Telegram.

“Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №10313 щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист.

Ця законодавча ініціатива, наприклад, пропонує “удосконалити питання з відпустками військовослужбовців, наприклад, по догляду за дитиною, і питання про нарахування пенсій для військовослужбовців”.

Мова йде про норми щодо надання військовослужбовцям одноразової відпустки при народженні дитини із збереженням грошового забезпечення у повному розмірі.

“Але там є і норми про обмеження військовослужбовцям ділитися певними даними в мережі”, – написав нардеп.

Законопроєкт №10313 містить норму, згідно з якою військовослужбовці не мають права поширювати в медіа та мережі Інтернет інформацію, яка дозволяє визначити (зокрема шляхом обробки, аналізу та узагальнення за допомогою спеціального програмного забезпечення):

  • геопросторові дані про військові об’єкти, військові частини (підрозділи) та військовослужбовців під час виконання покладених на них завдань;
  • характер цих завдань та сили і засоби, що залучені до їх виконання.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що запропонований урядом України законопроєкт №10449 про посилення мобілізації отримав у першому читанні підтримку українського парламенту.

А терміни другого читання законопроєкту про посилення мобілізації в Україні переносяться. Причина в тому, що до законопроєкту подали понад 1300 правок, на опрацювання усіх пропозицій знадобиться час.

Також повідомлялося, що у Верховну Раду України внесли законопроєкт про підвищення мотивації військовослужбовців Збройних сил. Серед можливих нововведень – підвищення різних виплат для військових та можливість демобілізації.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин