На головнуНовиниКабмін дозволив вручати українцям повістки цілодобово: що треба знати

Кабмін дозволив вручати українцям повістки цілодобово: що треба знати

Крим окупований росією

Кабінет міністрів України випустив постанову №560 від 16 травня 2024 року, у якій змінив порядок вручення повісток. Тепер співробітники ТЦК мають право вручати повістки цілодобово.

Постанову опублікували на сайті КМУ.

“Вручення повісток резервістам та військовозобов’язаним здійснюється цілодобово за адресою місця проживання або адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання, роботи, навчання, у громадських місцях, громадських будинках та спорудах, місцях масового скупчення людей, територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на пунктах пропуску (блок-постах), пунктах пропуску через державний кордон України”, – сказано у документі.

Як можна вручити повістку громадянину:

  • особисто – під особистий підпис про отримання повістки, відеозапис вручення або ознайомлення з її змістом, зокрема відеозапис доведення акта відмови від отримання повістки, а також відеозапис відмови у спілкуванні з особою, уповноваженою вручати повістки;
  • надіслати засобами поштового зв’язку.

Раніше “Флот 2017” писав, що президент України Володимир Зеленський 17 травня підписав Закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за військові правопорушення. Цей закон значно підвищує штрафи за порушення мобілізаційних законів.

В Україні з 18 травня запускається мобільний застосунок “Резерв+”. Він розроблений для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які хочуть оновити облікові дані в онлайн режимі.

Кабінет міністрів затвердив нову форму для військового квитка. Документ зможе формуватися в електронній формі засобами порталу “Дія”. Серед іншого у квитку буде міститися інформація про те, чи є особа ухилянтом.

Новини

Без обмежень: Південна Корея озвучила умову постачання Україні будь-якого озброєння

Південна Корея не проти постачати Україні великий спектр летального озброєння. Це буде зроблено без...

Україна знищила в Краснодарському краї склад “шахедів”: з’явилися супутникові фото

Україна внаслідок атаки по Краснодарському краю рф 21 червня знищила склад ударних безпілотників "шахед"...

Україна завдала авіаудару по Бєлгородській області: знищено командний пункт росіян

Збройні сили України завдали авіаудару по цілі російських терористів у тимчасово контрольованій терористами Бєлгородській...

1270 росіян та 10 танків: стали відомі втрати окупантів за добу

Збройні сили України за добу 22 червня поповнили списки втрат російських окупантів ще на...

Більше новин