На головнуНовиниПолітикаКадровий резерв: всі міністерства набирають працівників для звільнених територій

Кадровий резерв: всі міністерства набирають працівників для звільнених територій

Крим окупований росією

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявила, що всі міністерства мають створити кадровий резерв для звільнених територій України, і відзначила перші успіхи.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Нагадаємо, у липні 2023 року в Україні запрацювала електронна платформа, через яку охочі можуть вступити до резерву держслужбовців. Такі працівники будуть працювати на деокупованих територіях.

Зараз у системі зареєстровано вже 2 137 анкет, з них вже зараховано 1 951.

Також уряд вдосконалив процес подачі анкет. Відтепер кандидат має вказати своє фактичне місце перебування, а також свою готовність розпочати роботу вже зараз.

Крім того, Кабмін розробив окремі постанови для освітян та медиків. МОЗ вже розробляє концепцію повернення української системи охорони здоров’я на звільнених територіях.

Віцепрем’єр-міністр закликала інші міністерства за прикладом цієї моделі напрацювати власні концепції формування резерву відновлення. А також визначити матеріально-технічні потреби для передачі цієї інформації міжнародним донорам.

«Така робота має бути проведена вже зараз, не чекаючи деокупації. Це і є маркер того, наскільки влада вірить і готується до звільнення всіх територій. Кожне міністерство має сформувати власні резерви. Від освіти, культури, медицини – до соціальної та правоохоронної сфери», – наголосила Ірина Верещук.

Нагадаємо, на 1 вересня 2023 року понад 1 700 осіб подали заявки для вступу до кадрового резерву, з них понад 1 500 уже зараховано. Популярними адміністративними одиницями були Крим, Донецька та Запорізька області.

Як вже повідомляв «Флот 2017», на кінець вересня працювати на деокупованих територіях виявили бажання вже близько 1900 українців. З цієї кількості заявок, майже 1 700 уже внесено до кадрового резерву.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин