На головнуНовиниКапітуляція, а не переговори: віцепрезидент США прокоментувала путінські "мирні пропозиції"

Капітуляція, а не переговори: віцепрезидент США прокоментувала путінські “мирні пропозиції”

Крим окупований росією

Російський диктатор володимир путін 14 червня озвучив не “мирні пропозиції”, які повинні призвести до переговорів, а відкриті умови капітуляції. Вочевидь, диктатор, який не здатний перемогти Україну на полі боя, хоче, щоб вона здалася сама.

Про це заявила віцепрезидент США Камала Гарріс під час виступу на Глобальному саміті миру у Швейцарії.

“Слід казати правду: Путін закликає не до перемовин, а до капітуляції. США підтримують Україну… Цей підхід забезпечував наш успіх та процвітання протягом багатьох поколінь й продовжує робити це. Цей підхід робить Америку сильною, підтримує безпеку американців та сприяє глобальній безпеці”, – сказала вона.

Гарріс також заявила, що США продовжать підтримувати Україну, а ціна війни для російських терористів буде зростати з кожним днем. США не збираються відмовлятися від допомоги Україні.

“Ми також продовжимо працювати над досягненням справедливого та тривалого миру на основі принципів Статуту ООН та волі українського народу”, – резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що путін 14 червня озвучив умови, за яких росія припинить вогонь на фронті та піде на переговори. Хвора фантазія диктатора підказала йому заявити, що Україна, мовляв, повинна повністю відмовитися від Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

В Офісі президента України Володимира Зеленського та в НАТО жорстко відповіли на заяву російського диктатора володимира путіна щодо “умов завершення війни” в Україні. Вимоги путіна назвали ультиматумом та стандартним набором агресора, який зараз намагаються нав’язати Україні.

Президент Зеленський зазначив, що путін намагається висувати ультиматуми щодо припинення війни в Україні. Путін вважає, що може закінчувати війну на власних умовах. Окрім цього, російський диктатор відроджує нацизм, тільки з гнилим російським “душком”.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин