На головнуНовиниКитаю доведеться обирати: підтримка рф може коштувати Пекіну торгівлі з ЄС

Китаю доведеться обирати: підтримка рф може коштувати Пекіну торгівлі з ЄС

Крим окупований росією

Китаю невдовзі доведеться обирати між підтримкою російського терористичного режиму у війні проти України, та доступом до європейських ринків, на які зав’язана величезна кількість торгових інтересів Китаю. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вже попередив Китай, що доведеться обирати.

Про це пише Business Insider.

“Публічно президент Сі намагався створити враження, що він відходить на другий план у цьому конфлікті, щоб уникнути санкцій і підтримувати торгівлю. Але реальність така, що Китай розпалює найбільший збройний конфлікт у Європі з часів Другої світової війни. Водночас він хоче підтримувати добрі відносини із Заходом. Пекін не може мати обидва варіанти. У якийсь момент, якщо Китай не змінить курс, союзникам доведеться зробити певні висновки”, – сказав Столтенберг.

Заява генсека НАТО є частиною жорсткої позиції цивілізованого світу щодо російських терористів та їхніх китайських союзників. Китайський режим постачає росіянам товари подвійного призначення для російської оборонної промисловості.

“Китай балансує. Він підтримує російське вторгнення, щоб послабити глобальну владу США, водночас намагаючись зберегти торговельні зв’язки з Європою, від якої залежить його економіка. Але намагання Китаю підтримувати балансування стає все важче підтримувати. Епоха наївності щодо Пекіна зараз точно минула, і Китай, чесно кажучи, у цьому винен”, – резюмує видання.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Китай різко збільшив продажі росії верстатів, мікроелектроніки та інших технологій, які Москва, своєю чергою, використовує для виробництва ракет, танків, літаків та іншого озброєння для використання у війні проти України, згідно з оцінкою американської розвідки.

Китай готується надати, або навіть вже надав російському терористичному режиму військову допомогу для війни в Україні. Росія вже використовує надане на полі бою.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин