На головнуНовиниСуспільствоЛіквідовано мережу підпільних онлайн-сервісів, які фінансували ворожу агентуру в Україні

Ліквідовано мережу підпільних онлайн-сервісів, які фінансували ворожу агентуру в Україні

Крим окупований росією

Співробітники Служби безпеки та БЕБ викрили мережу підпільних онлайн-сервісів, які працювали через російську платіжну систему Webmoney. Ділки причетні до “схем” фінансування агентів російських спецслужб в Україні.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Слідчі встановили, що частина переказів через Webmoney була призначена для фінансування російської агентури в Україні.

СБУ викрила 12 ділків у 10 регіонах України.

За матеріалами справи, учасники “схеми” нелегально приймали електронні кошти від клієнтів, у тому числі з рф, а потім конвертували їх у потрібну валюту і переводили на банківські реквізити або в готівку.

З початку повномасштабної війни “бізнесмени” провели через свої “обмінники” десятки мільйонів у гривневому еквіваленті.

З кожної транзакції фігуранти мали свій “відсоток”, а клієнтів шукали на спеціалізованих сайтах, де розміщували рекламні оголошення.

Правоохоронці під час обшуків у Тернопільській, Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Вінницькій та Запорізькій областях вилучили комп’ютерне обладнання, мобільні телефони та банківські картки із доказами злочинів.

Всім 12 фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 200 Кримінального кодексу України (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення).

Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації дій зловмисників за ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Раніше “Флот 2017” повідомляв, що керівництво українського будівельного холдингу уклало контракти на будівництво судноремонтного заводу для техобслуговування кораблів Новоросійської військово-морської бази та прикордонного управління ФСБ рф. Служба безпеки зібрала доказову базу на топменеджмент холдингу та повідомила підозру власнику.

Також повідомлялося, що “бізнесмени” в окупованому Криму, які співпрацюють з окупаційними “установами”, “відомствами”, “органами влади”, звинувачуються у колабораційній діяльності. Стосовно 12 “підприємців” матеріали направлено в суд. Їм загрожує до п’яти років ув’язнення.

Новини

“Український легіон” почав набір добровольців у польських містах: що відомо

"Український легіон" офіційно почав набір новобранців у польських містах. Підрозділ, який буде навчати та...

Рютте: країни НАТО самостійно ухвалюють рішення щодо збиття російських ракет та дронів

Усі країни НАТО самостійно ухвалюють рішення щодо того, збивати чи не збивати російські ракети...

Рютте: Україна зараз максимально близька до НАТО

Україна зараз максимально близька до повноцінного членства в НАТО і цей шлях є незворотнім....

Російський дрон влучив у газовоз в Чернігівській області, серед загиблих дитина

Вдень четверга, 3 жовтня, російські терористи атакували Чернігівську область дронами, зокрема прикордоння Корюківського району....

Більше новин