На головнуНовиниМіноборони затвердило винагороду військовим за 30 днів на "нулі": деталі

Міноборони затвердило винагороду військовим за 30 днів на “нулі”: деталі

Крим окупований росією

Українські військові тепер мають змогу отримати додаткову виплату у розмірі 70 тисяч гривень за 30 днів виконання бойових завдань на передовій. Порядок виплати затверджений Міністерством оборони України 20 червня.

Про це повідомляється в указі Міноборони.

Винагорода за виконання бойових завдань виплачується у разі перебування протягом 30 днів військового:

  • на лінії зіткнення з противником на відстані виконання бойових завдань військовим підрозділом першого ешелону оборони або наступу до ротного опорного пункту включно;
  • на тимчасово окупованій території України;
  • на території між позиціями Сил оборони та позиціями військ РФ у районах ведення бойових дій;
  • на території противника.

Уточнюється, що 1 день – це доба, протягом якої виконуються бойові завдання. Вона зараховується за наявності підтверджуючих документів:

  • бойовий наказ (розпорядження);
  • журнал бойових дій чи бойове донесення;
  • рапорт (донесення) командира підрозділу про виконання бойових завдань кожним військовослужбовцям у відповідних умовах.

Інформацію про кількість днів, коли виконувалися бойові завдання, передають щомісяця до 5 числа в місце штатної служби. В разі передислокації якщо завдання виконувалися менш як 30 днів, інформація про це вказується в указі командира військової частини. Виплати також нараховуються указом командира в/ч, виданим щомісяця до 5 числа (для виплати за попередній місяць) на підставі:

  • даних обліку днів, що підтверджують наявність 30 днів виконання завдань, за які виплата одноразової винагороди не відбувалася;
  • інформацію про кількість днів виконання бойових завдань, зазначену у виписці з наказу командира військової частини за попереднім місцем проходження служби;
  • інформації про кількість днів виконання бойових завдань, зазначеної в/ч, до якої для виконання завдань було відряджено військовослужбовця.

Раніше “Флот 2017” писав, що у Верховну Раду України внесли законопроєкт про підвищення мотивації військовослужбовців Збройних сил. Серед можливих нововведень – підвищення різних виплат для військових.

Також повідомлялося, що у 2024 році утримання одного українського воїна обходиться Україні в 1,2 мільйона гривень на рік.

Заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова дала пояснення щодо видів додаткової винагороди для військовослужбовців, які воюють проти російських окупаційних військ.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин