На головнуНовиниПолітикаМобілізація в Україні: коли Рада розпочне роботу над новим законопроєктом

Мобілізація в Україні: коли Рада розпочне роботу над новим законопроєктом

Крим окупований росією

У четвер, 4 січня, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки розпочне опрацьовувати законопроєкт щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Завтра Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки розпочне опрацювання зареєстрованого раніше урядом мобілізаційного законопроєкту. Ми плануємо заслухати всіх стейкхолдерів цього проєкту”, – зазначив Роман Костенко, полковник Служби безпеки України, секретар комітету Роман Костенко (парламентська фракція “Голос”).

За його словами, після обговорення і ухвалення відповідних процедурних рішень законопроєкт має бути відправлений на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи – Кабінету міністрів.

Раніше “Флот 2017” повідомляв, що увечері 25 грудня Уряд вніс до Верховної Ради законопроєкт щодо удосконалення питань щодо мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Відповідний проєкт закону зареєстрований у парламенті під номером 10378. (№10378). Документ викликав чимало дискусій у суспільстві. Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявляв, що законопроєкт про мобілізацію в нинішньому вигляді не буде виноситися на голосування. Лише після обговорення та внесення відповідних змін народні депутати ставитимуть його на голосування парламенту.

Новини

Повернення з ТОТ: ще десять дітей вже у безпеці вдома

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про повернення десятьох українських дітей,...

Чотирнадцятий пакет санкцій проти РФ: Боррель розповів, що там буде

Новий, вже чотирнадцятий пакет санкцій проти Росії буде охоплювати низку важливих для російського режиму...

Південна Корея може передати Україні системи ППО – ЗМІ

Південна Корея у відповідь на підписання військового пакту між російським та північнокорейським терористичними режимами...

Зміна ядерної доктрини, брехня про Харків та союз з КНДР: Путін у В’єтнамі знову ніс маячню

Російський диктатор володимир путін 20 червня провів пресконференцію у Ханої, столиці В'єтнаму, куди 20...

Більше новин