На головнуНовиниМЗС відновило консульські послуги для чоловіків за кордоном: які умови

МЗС відновило консульські послуги для чоловіків за кордоном: які умови

Крим окупований росією

Міністерство закордонних справ України розпорядилося з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку у закордонних дипломатичних установах.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Оскільки пройшла актуалізація нормативних документів та внесено зміни до алгоритмів, тепер чоловіки віком 18-60 років, які перебувають за кордоном, мають можливість подати заяви на отримання консульських послуг. 

“Згідно з новим законодавством, поряд із документами, які необхідні для отримання обраної консульської послуги, такі заявники мають також подати свій військово-обліковий документ у паперовому (ВОД) або електронному вигляді (е-ВОД). При цьому слід звернути увагу, що паперовий документ можна буде подавати лише до початку роботи електронного кабінету призовника, в якому кожен зможе самостійно сформувати електронний документ”, – сказано у повідомленні.

Раніше “Флот 2017” писав, що президент України Володимир Зеленський 17 травня підписав Закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за військові правопорушення. Цей закон значно підвищує штрафи за порушення мобілізаційних законів.

В Україні з 18 травня запускається мобільний застосунок “Резерв+”. Він розроблений для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які хочуть оновити облікові дані в онлайн режимі.

Також Кабінет міністрів затвердив нову форму для військового квитка. Документ зможе формуватися в електронній формі засобами порталу “Дія”. Серед іншого у квитку буде міститися інформація про те, чи є особа ухилянтом.

Новини

Відключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

24 червня в Україні протягом усієї доби будуть застосовуватися графіки погодинних відключень електроенергії. З...

Годяться тільки для пропаганди: в ЗМІ проаналізували використання росіянами ФАБ-3000

Російські терористи нещодавно заявили, що нібито почали використовувати плануючі бомби на базі ФАБ-3000. Проте...

Царство “Нептуна”: Україна бомбить Росію власними ракетами

Протягом тижня, що минає, Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу ТОВ “Югнефтехимтранзит” у...

Росіянам готуватися: Україна готує величезні “рої” безпілотників для ударів по терористам – ЗМІ

Українські розробники майже завершили розробку безпілотників, які вміють діяти "роєм", як єдина команда. Дрони...

Більше новин