На головнуНовиниПолітикаНімеччина підтримала США з використанням заморожених активів РФ для фінансування України

Німеччина підтримала США з використанням заморожених активів РФ для фінансування України

Крим окупований росією

Німеччина погоджується підтримати план США щодо використання заморожених російських активів, переважно в Європі, для надання допомоги Україні у розмірі 50 мільярдів доларів.

За словами людей, обізнаних з обговореннями, офіційні особи Німеччини готові підтримати план США щодо залучення майбутніх доходів від заморожених російських активів — переважно в Європі — для надання допомоги Україні на суму 50 мільярдів доларів. Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що згода Німеччини може стати вирішальним кроком, який наблизить Вашингтон та його союзників до отримання значного нового пакету допомоги Києву та забезпечення участі США незалежно від результатів виборів у листопаді.

Офіційні особи США та ЄС кажуть, що пропозиція США набирає обертів, яка, як очікується, буде домінувати в переговорах між міністрами фінансів і керівниками центральних банків країн Великої семи, які збираються в Стрезі, Італія, на щорічну зустріч, яка розпочнеться в четвер.

Але німецькі офіційні особи не очікують жодної остаточної угоди до зустрічі лідерів G-7 13-15 червня, а також її реалізації до наступного року, повідомили люди, які побажали залишитися анонімними.

На кону стоїть питання про те, чи зможе український уряд залишатися фінансово життєздатним — фінансувати свою оборону та обслуговувати свій борг — до 2025 року. Оскільки війна не демонструє жодних ознак припинення, а військовий наступ росії набирає обертів, найзавзятіші прихильники України прагнуть забезпечити середньострокове фінансування для країни, що перебуває у стані конфлікту, і надіслати сигнал Москві, що підтримка Києва серед союзників G-7 не слабшає.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що рф арештувала активи європейських банків на понад €700 млн. Також ми писали, що у ПАРЄ закликали передати Україні заморожені російські активи.

Новини

Повернення з ТОТ: ще десять дітей вже у безпеці вдома

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про повернення десятьох українських дітей,...

Чотирнадцятий пакет санкцій проти РФ: Боррель розповів, що там буде

Новий, вже чотирнадцятий пакет санкцій проти Росії буде охоплювати низку важливих для російського режиму...

Південна Корея може передати Україні системи ППО – ЗМІ

Південна Корея у відповідь на підписання військового пакту між російським та північнокорейським терористичними режимами...

Зміна ядерної доктрини, брехня про Харків та союз з КНДР: Путін у В’єтнамі знову ніс маячню

Російський диктатор володимир путін 20 червня провів пресконференцію у Ханої, столиці В'єтнаму, куди 20...

Більше новин