На головнуНовиниНовий пакет допомоги від США: ЗМІ з'ясували, що там може бути

Новий пакет допомоги від США: ЗМІ з’ясували, що там може бути

Крим окупований росією

США планують 25 червня офіційно оголосити про черговий пакет допомоги Україні. Він буде коштувати 150 млн доларів, до нього можуть увійти критично важливі для оборонних дій боєприпаси.

Про це повідомив Голос Америки із посиланням на власні джерела.

Відомо, що озброєння буде надаватися у рамках повноважень президента США. Це дозволяє виділяти озброєння, спорядження та боєприпаси безпосередньо з запасів Армії США, а не розміщувати замовлення на їх виготовлення.

Україна може отримали боєприпаси для РСЗВ HIMARS, артилерійські снаряди та “інші критичні боєприпаси”. Касетних снарядів в пакеті не буде. Водночас в США відмовилися коментувати, чи будуть передаватися у пакеті ракети великої дальності ATACMS, пославшись на міркування оперативної безпеки.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Сполучені Штати Америки нададуть Україні військову допомогу на суму близько 225 мільйонів доларів. Також ми писали, що США готові надати Україні $50 мільярдів кредиту під прибуток від активів рф.

При цьому переважна більшість обладнання, озброєння та боєприпасів з пакетів допомоги США, які були оголошені у квітні, все ще перебуває у дорозі.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин