На головнуНовиниОфіційно: в Міноборони спростували підтримку подовження термінів оновлення даних в ТЦК

Офіційно: в Міноборони спростували підтримку подовження термінів оновлення даних в ТЦК

Крим окупований росією

В Міністерстві оборони спростували, що підтримують збільшення термінів оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів. В МОУ вважають, що крайньою датою оновлення даних повинно залишитися 16 липня 2024 року.

Про це сказано у новому листі міністра Рустема Умєрова Верховній Раді від 25 червня, який потрапив у розпорядження “Української правди”.

“У Міністерстві оборони України, в межах компетенції, з урахуванням проведеного аналізу уточнення даних громадянами України через електронний кабінет, центри надання адміністративних послуг та шляхом особистого прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, додатково опрацьовано проєкт Закону України “Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” щодо продовження строку оновлення військово-облікових даних”, реєстраційний № 11305 від 29.05.2024, поданий народним депутатом України Ар’євим В.І. та іншими народними депутатами України, який не підтримується“, – сказано у листі.

При цьому попередній лист Міністерства оборони від 24.06.2024 № 220/8804, де МОУ підтримує збільшення термінів оновлення даних, Умєров просить залишити без розгляду.

Нагадаємо, в Україні 18 травня запущено мобільний застосунок “Резерв+”. Він розроблений для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які хочуть оновити облікові дані в онлайн режимі.

Як вже писав “Флот 2017”, 18 червня, у застосунку “Резерв+” з’явився QR-код. Таким чином, електронний військово-обліковий документ отримав юридичну силу, як і паперовий. Проте, не всі користувачі “Резерву+” можуть отримати електронний військовий квиток з QR-кодом, оскільки через високий наплив охочих можуть виникати проблеми з оновленням та завантаженням додатка.

Як вже писав “Флот 2017”, станом на 17 червня 2024 року військово-облікові дані оновили майже два мільйони військовозобов’язаних українців. Більшість з них – півтора мільйона – зробила це через додаток “Резерв+”.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин