На головнуНовиниПодіїПартизани все бачать: у Маріуполі встановлено нове місце базування окупантів

Партизани все бачать: у Маріуполі встановлено нове місце базування окупантів

Крим окупований росією

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що у тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі зафіксовано нове місце базування окупаційних підрозділів ППО та РЕБ.

Про це Петро Андрющенко написав у Telegram.

За даними Андрющенка, після подвійної бавовни минулого тижня та знищення комплексу “Бук” в районі Аглофабрики, окупанти перемістили більшість комплексів ППО (включаючи обладнання РЕБ) з території комбінату на зберігання.

“Проведеними заходами “Маріупольського Спротиву” встановлено, що нове місце зберігання знаходиться на території колишнього Рибоконсервного комбінату. Факти переміщень на бойові позиції черговий раз зафіксовано в зоні залізничного переїзду в районі “Гавань” Приморського району”, – зазначив Андрющенко.

За його словами, на території комбінату окупанті також переховують комплекс С300.

Як вже писав “Флот 2017“, в районі окупованого Маріуполя спостерігалося певне пожвавлення росіян на напряму на Розівку та Пологи.

Також повідомлялося, що окупанти не залишають спроб поєднати тимчасово захоплений Маріуполь із тимчасово окупованим Донецьком. Під Маріуполем уже прокладено шпали та готові перегони.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...