На головнуНовиниПодії"Паспортний" тиск: росіяни на ТОТ погрожують депортацією через відмову від "документа"

“Паспортний” тиск: росіяни на ТОТ погрожують депортацією через відмову від “документа”

Крим окупований росією

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях півдня України погрожують вигнати українців через блокпост у Василівці Запорізької області, тих хто не буде отримувати паспорт рф.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

“На тимчасово окупованих територіях півдня ворог погрожує вигнати через блокпост у Василівці, тих хто не буде отримувати паспорт рф”, – йдеться у повідомлені.

У ЦНС зазначають, що на окупованих територіях є люди, які не можуть лишити дім з різних обставин. Саме їх росіяни намагаються примусово паспортизувати.

“Проте досі росіяни не змогли паспортизувати більшість населення й вимушені вдаватись до погроз. Зокрема під час останніх рейдів на півдні мешканцям обіцяли вигнати через блок-пост до України та конфіскувати майно”, – зауважили в Центрі нацспротиву.

У ЦНС нагадали, що практику “видворенія” окупанти вже неодноразово застосували раніше. Російські військові показово вивозять місцевих мешканців на блок-пост й “депортують з їх рідного краю”.

Раніше “Флот 2017” писав, що росіяни підвищують комунальні тарифи на окупованих українських територіях. Їх мета — через надання субсидій наростити темпи незаконної “паспортизації” населення.

Також повідомлялося, що російська влада політику примусової паспортизації українців проводить не лише на тимчасово окупованій території, а й у рф серед депортованих осіб. Громадянам України загрожують виселенням з пунктів тимчасового розташування.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин