На головнуРепортажіПівнічна лінія оборони: як на кордоні зводять фортифікації - фото, відео

Північна лінія оборони: як на кордоні зводять фортифікації – фото, відео

Крим окупований росією

На півночі, на кордоні України з країнами-агресорами, росією та білоруссю, триває робота з розбудови оборонних рубежів, створюється потужна система інженерних загороджень. Сили оборони також збільшують кількість мобільних вогневих груп ППО та підвищують їх ефективність.

Про це повідомляє пресслужба Командування Об’єднаних Сил ЗС України у Facebook.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв під час відвідин будівництва ротного опорного пункту на Чернігівщині зазначив, що за останні місяці фортифікаційне обладнання смуг оборони держкордону України у Північній операційній зоні збільшено на 63%.

Він зауважив, що обстановка в цьому регіоні контрольована. Але противник періодично здійснює обстріли з артилерії та мінометів, намагається застосовувати ДРГ, запускає ударні дрони, однак наступальних угруповань ним тут не створено.

“Сили оборони діють на упередження. Займаємось підвищенням кількості та ефективності мобільних вогневих груп ППО, триває контрдиверсійна робота. Але головне – розбудовуються оборонні рубежі та створюються потужна система інженерних загороджень. Все це робиться для того, щоб українські громадяни почували себе у безпеці. Адже, на побудовані об’єкти в подальшому, у разі зростання загрози, готові будуть прибути додаткові бойові бригади, які займуть підготовлені позиції, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також командувач розповів, що позиції робляться за типовою схемою. Коригування вносять тільки особливості місцевості. Він пояснив, що кожна траншея зміцнюється геотекстилем, обладнуються бетонні захисні споруди, бліндажі, а також вогневі позиції. Перед опорним пунктом утворюється система інженерних загороджень, як невибухових, так і вибухових.

За його словами, після закінчення робіт визначені ділянки будуть щільно заміновані.

“Таким чином, ми утворюємо об’єкт, який за своїми оборонними можливостями має стримати наступ як мінімум батальйону ворожих сил. З РОПів створюється ціла оборонна смуга, яка, в свою чергу, здатні стримувати значно більші військові з’єднання, – додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як вже повідомляв”Флот 2017“, в Північній операційній зоні, в прикордонних районах, зводяться та облаштовуються оборонні рубежі. Якщо раніше військові інженери будували польові фортифікації, то зараз перейшли до довготривалих укріплень. Вже збудовано понад сотні взводних опорних пунктів (ВОП).

Також повідомлялося, що військові разом із Чернігівською обласною військовою адміністрацією Україна продовжують укріплювати кордон з білоруссю.

Новини

Біла книга Роберта Амстердама. Росія. Справа «ЮКОСа»

Дисклеймер. Все, що написано в цьому матеріалі, є власним враженням та оціночним судженням автора...

SkyNews: чого домагається путін відкриттям фронту на Харківщині

Російський наступ на півночі Харківської області через українсько-російський кордон може стати розгортанням продуманого путінського...

Вибух багатоповерхівки у Бєлгороді: російська пропаганда звинувачує Україну, росіяни не вірять

Мешканці Бєлгорода, схоже, не вірять, що саме Україна атакувала багатоповерхівку в місті та знищила...

В Бєлгороді вибухом невідомого походження знищено цілий під’їзд будинку: що відомо (фото, відео)

В російському Бєлгороді вдень 12 травня вибухом знищено під'їзд багатоквартирного будинку. Це сталося відразу...

Більше новин

Православна церква України прокляла російського диктатора Путіна: що відомо

В Києво-Печерській лаврі 11 травня на Архієрейському Соборі автокефальної Православної Церкви України проголосили анафему...

СБУ запобігла терактам росіян у Києві на 9 травня: деталі

Російські терористи планували влаштувати теракти у Києві на 9 травня. Але Служба безпеки України...

Займається “патріотичним” вихованням школярів: колаборанка з Криму отримала підозру

Служба безпеки України повідомила Катерині Крижко, завідувачці так званого "центру підвищення професійної майстерності педагогічних...
Exit mobile version