На головнуНовиниЕкономікаПольща готова постачати Україні електроенергію: Туск розповів про план

Польща готова постачати Україні електроенергію: Туск розповів про план

Крим окупований росією

Польща готова забезпечувати Україну додатковими обсягами електроенергії та розробила відповідний план. Постачатися Україні буде електроенергія, яку вироблять польські вугільні ТЕС.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час брифінгу із президентом України Володимиром Зеленським 8 липня.

“Ми працюємо над тим, щоб мати можливість спалювати польське вугілля, якого у нас зараз багато, щоб не платити за його спалювання, тобто за викиди, а електроенергію, вироблену польськими електростанціями з польського вугілля за європейські гроші, через наявний енергоміст відправляти в Україну”, – сказав він.

За словами Туска, постачання електрики з Польщі не вирішить усі проблеми України, проте допоможе пережити зиму.

Як вже писав “Флот 2017”, ситуація в енергетиці в Україні буде залишатися вкрай складною протягом найближчих півтора місяця. Очікувати на серйозне полегшення не варто. Голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що повністю уникнути відключень електроенергії неможливо й обмеження триватимуть ще довгий час.

Через російські терористичні акти проти української енергетичної інфраструктури ситуація з графіками відключень світла та з дефіцитом електроенергії буде дуже складною протягом наступних тижнів.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин