На головнуНовиниПосилення мобілізації: тепер військовий квиток з QR-кодом можна отримати в ЦНАП

Посилення мобілізації: тепер військовий квиток з QR-кодом можна отримати в ЦНАП

Крим окупований росією

В Україні тепер можна оформити військово-обліковий документ з QR-кодом у ЦНАП. Це займе не більше 15 хвилин.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

“Від сьогодні українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа”, – сказано у повідомленні.

Сервіс безплатний, документ має термін дії в 1 рік з моменту формування. Видрукувати документ можна самостійно за допомогою додатку “Резерв+”, або звернутися до адміністратора ЦНАПу чи ТЦК.

Формування документа можливе, якщо у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів наявна вся необхідна інформація про людину. Які дані будуть у документі:

  • персональні дані заявника;
  • окремий номер запису в ЄДРПВР;
  • відомості ВЛК;
  • військове звання і військову спеціальність;
  • відомості про військовий облік тощо.

Нагадаємо, в Україні 18 травня запущено мобільний застосунок “Резерв+”. Він розроблений для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які хочуть оновити облікові дані в онлайн режимі.

Як вже писав “Флот 2017”, 18 червня, у застосунку “Резерв+” з’явився QR-код. Таким чином, електронний військово-обліковий документ отримав юридичну силу, як і паперовий. Проте, не всі користувачі “Резерву+” можуть отримати електронний військовий квиток з QR-кодом, оскільки через високий наплив охочих можуть виникати проблеми з оновленням та завантаженням додатка.

Станом на 17 червня 2024 року військово-облікові дані оновили майже два мільйони військовозобов’язаних українців. Більшість з них – півтора мільйона – зробила це через додаток “Резерв+”. Понад 500 тисяч українців вже згенерували е-квиток з кодом.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин