На головнуНовиниПотоплення десантного катера рф у Криму: підтверджена ліквідація командира корабля

Потоплення десантного катера рф у Криму: підтверджена ліквідація командира корабля

Крим окупований росією

Під час атаки морських дронів на російські десантні катери біля тимчасово окупованого терористами Криму було не тільки потоплено обидва кораблі, але й ліквідовано командира одного з них.

Про це пише український блогер NecroMancer у X (Twitter).

“Уродженець красноярського міста Ажур, учасник захоплення Криму та БД у Сирії, командир десантного катера проекту 11770 «Серна» ст.мічман Денис Анатолійович Нікітін 1981 р.н. вночі 09-10/11/23 намагався врятувати свій корабель від дрона та помер”, – написав він.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що уночі в п’ятницю, 10 листопада, в тимчасово окупованому Криму пролунали потужні вибухи у Феодосії та Чорноморську. Виявилося, що у тимчасово окупованому Криму було вражено два російські десантні катери. Це сталося у селищі Чорноморське.

За результатами дорозвідки 10 листопада, яку проводили в районі бухти Вузька на території тимчасово окупованого Криму, є дані, що два малі десантні кораблі рф знищені – вони потонули після атаки українських надводних дронів-камікадзе.

Новини

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Велика група конгресменів підписала відкритий лист до Майка Джонсона: деталі

В США понад 90 конгресменів з Палати представників звернулися до спікера Майка Джонсона з...

Більше новин