На головнуНовиниПодії«Промивають» мізки: окупанти в Криму посилили пропаганду серед українських дітей

«Промивають» мізки: окупанти в Криму посилили пропаганду серед українських дітей

Крим окупований росією

В тимчасово окупованому Криму так звана «влада» посилює заходи пропаганди з метою збереження рівня підтримки повномасштабної війни рф проти України серед населення півострова. Зокрема, пропагандисти зосередилися на роботі з неповнолітніми.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Окупанти у найбільших містах окупованого Кримського півострова провели різні інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку «спеціальної воєнної операції». 

В м. Севастополь окупанти провели «зустріч» учасника «спеціальної воєнної операції» із дітьми на базі захопленого майна державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек»». А з керівництвом «Школи Ектотех+» був організований так званий «урок мужності» для учнів старших класів, присвячений загиблим учасникам «спеціальної воєнної операції».

Подібні заходи противника, як вважає Центр національного спротиву, спрямовані на «знищення української ідентичності на ТОТ сходу та півдня України».

Крім того, російські загарбники та колаборанти таким чином намагаються інтегрувати українських дітей і підлітків в «соціально-культурний простір рф».

Раніше «Флот 2017» повідомляв, що в окупованому Криму російські загарбники відкрили новий дитячий табір. Замість відпочинку неповнолітні будуть навчатися військовій справі. Мету у росіян одна – стерти в дітях українську ідентичність.

Також зазначалось, що так зване «міністерство освіти, науки та молоді» окупованого Криму планувало запустити в школах позаурочні курси з основ військового вишколу. Нововведення стосується учнів із 5 по 11 класи.

 

Новини

Джо Байден відмовився балотуватися на виборах президента США

Джо Байден зняв свою кандидатуру з майбутніх президентських виборів у США. Проте він залишиться...

Масований хакерський напад: Росія атакує українські Telegram-канали

Сьогодні, 21 липня, у низці відомих українських Telegram-каналів були зафіксовані масові повідомлення провокативного характеру....

Військова допомога: Велика Британія відновить виготовлення гарматних стволів для України

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що відновить виробництво стволів для артилерійської техніки, що використовує...

Харківський напрямок: Росія кидає на передову додаткові групи штурмовиків

Окупанти перекидають в район села Глибоке Харківської області додаткові штурмові групи морпіхів та піхоти....

Більше новин