На головнуНовиниЗа кордономПротести польских фермерів можуть поширитися на західні кордони Польщі: деталі

Протести польских фермерів можуть поширитися на західні кордони Польщі: деталі

Крим окупований росією

Польські фермери-саботажники, які блокують український кордон, схоже, зовсім втратили береги. Вони планують блокувати дороги та прикордонні КПП на західному кордоні Польщі.

Про це повідомило RMF24.

Зокрема, фермери заявили, що 24 лютого планують на добу заблокувати трасу S3 в районі міста Мислібуж, неподалік від кордону з Німеччиною. Окрім того, планується повністю заблокувати рух на німецькому кордоні біля міста Крайнік Дольний неподалік від Щецина.

Ще одна група саботажників разом із своїми німецькими колегами-фермерами планує блокувати трасу та КПП біля найбільшого пункту перетину кордону в районі міст Свєчко та Слубіце.

Наміри саботажників викликали гнів у місцевих бізнес-асоціацій. Меру міста Слубіце прийшло звернення від компаній, АЗС та магазинів з вимогою заборонити проведення акції, оскільки протести паралізують роботу бізнесу та призведуть до невиконання договорів з бізнес-партнерами зі значними фінансовими наслідками.

Компанії-перевізники додатково оголосили, що спрямують судові позови проти усіх фермерів, які приймуть участь у блокуванні.

Як вже писав Флот 2017, польські аграрії заявили про блокаду переходу у Будзісько на польсько-литовському кордоні. Не виключено, що литовські фермери також приєднаються до протесту і перекриють рух зі свого боку.

Тим часом Укрзалізниця та Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков прокоментували інцидент на польській залізниці, на вантажній станції Медика, коли фермери-страйкарі відкрили люки українських вантажних вагонів та висипали зерно на колію. Причому зерно прямувало не в Польщу, а транзитом до Німеччини. Поляки заблокували 40 вагонів.

У Польщі на так званому “протесті” місцевих фермерів затримали члена правої антиукраїнської партії “Конфедерація”, який катався на тракторі з радянським прапором та лозунгом “Путін, наведи лад в Україні, Брюсселі та польському уряді”.

Міністр сільського господарства Польщі Чеслав Сєкерський у відкритому листі до протестувальників зазначив, що через блокаду українського кордону Польща може втратити значну кількість робочих місць, оскільки Україна призупинить експорт польської агропродукції, до якого залучені тисячі поляків.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин