На головнуНовиниПодіїПрихована "мобілізація": росіяни на ТОТ заганяють усіх чоловіків у "козацтво"

Прихована “мобілізація”: росіяни на ТОТ заганяють усіх чоловіків у “козацтво”

Крим окупований росією

Російські загарбники вигадують на ТОТ все нові способи затягнути чоловіків до армії. Зараз на захопленому українському півдні окупанти планують записати всіх чоловіків у “казаки”. Мета росіян одна — поповнити мобілізаційний ресурс за допомогою місцевих чоловіків на окупованих територіях.

Про це повідомляє Центр національно спротиву (ЦНС).

“У тимчасово окупованій Херсонщині затвердили план розвитку “казачества”. Передбачає він залучення усіх мешканців регіону чоловічої статі у так звані “казачі” кооперативи. Головна мета такого пожвавлення у розростанні цього псевдо козацького угрупування – поповнити мобілізаційний ресурс окупантів”, – йдеться у повідомлені. 

У ЦНС нагадали, що в росії є законопроєкт, який передбачає включення всіх “казаків” до мобілізаційного людського резерву армії рф.

Якщо раніше потрапляння в такий “резерв” кожен громадянин рф повинен був в індивідуальному порядку укласти договір з міноборони.

“Тепер це буде стадний договір”, – звертає увагу Центр нацспротиву.

Українців, що мешкають на ТОТ, закликають не вступати у такі “організації” і повідомляти про діяльність колаборантів на анонімний чат-бот Центру національного спротиву.

Раніше “Флот 2017” писав, що так звані “військкомати” поновили облави на чоловіків призовного віку на тимчасово окупованих росіянами територіях Луганської області. Місцевих намагаються примусово “мобілізувати” до армії рф. 

Також повідомлялося, що у так званій “ЛНР” російські загарбники продовжують заходи так званої прихованої “мобілізації”. Окупанти заборонили чоловікам певних професій виїздити навіть до російської федерації.

Крім того, Ворог активно готує мобілізаційний ресурс для своєї терористичної армії, використовуючи для цього дітей з тимчасово окупованих територій України.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин