На головнуНовиниЗа кордономПутін "збирає" коаліцію дружніх країн - що це означає

Путін “збирає” коаліцію дружніх країн – що це означає

Крим окупований росією

Російський диктатор володимир путін планує створити альтернативу НАТО. Він шукає дружні країни для створення коаліції, як реальної противаги Альянсу.

Про це повідомляється у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики ISW зазначають, що путін працює з країнами, які мали історично теплі зв’язки із СРСР.

Наприклад, напередодні візиту до В’єтнаму, 19 червня, Путін опублікував статтю у в’єтнамській державній газеті Nhân Dân. В статті російський диктатор використовував переважно ті ж інформаційні рядки, що й у статті від 18 червня у північнокорейській державній газеті Rodong Sinmun.

“Путін послався на історичну пам’ять про підтримку Радянського Союзу В’єтнаму під час війни у В’єтнамі, яку назвав “героїчною боротьбою проти іноземних загарбників”, і зазначив, що сьогодні виповнюється 30 років з дня підписання Договору про основні принципи дружніх відносин між росією та В’єтнамом. .. похвалив В’єтнам за проведення “незалежної зовнішньої політики” та підтримку світового порядку, заснованого на “принципах рівності між націями та невтручання у внутрішні справи”, повторивши свої похвали Північній Кореї 18 та 19 червня. Також президент рф заявив, що, як і Північна Корея, В’єтнам поділяє погляди росії на формування нової системи “рівної та неподільної євразійської безпеки” – хоча В’єтнам, як і більшість Південно-Східної Азії, зазвичай не включається до політичних концепцій Євразії”, – зазначено у звіті.

В Інституті вивчення війни звернули увагу, що путін заклав інформаційну основу євразійської структури безпеки під час свого візиту до Китаю у травні 2024 року, а потім запропонував її в промові від 14 червня. Тоді він заявив, що “євроатлантична система безпеки” руйнується і що західні “схеми безпеки та процвітання в Європі не працюють”.

Експерти ISW вважають, що володимир путін має на меті створити коаліцію країн для використання як реальної альтернативи НАТО та підтримки інформаційних операцій кремля.

Нагадаємо, російський президент володимир путін за підсумками візиту до Пхеньяну 18-19 червня заявив про підписання із північнокорейським лідером Кім Чен Ином договору про стратегічне та всеосяжне партнерство. Таким чином, у разі агресії проти однієї з країн партнер прийде на допомогу.

Як повідомляв раніше “Флот 2017”, росія та Північна Корея можуть готувати масштабну військову провокацію у жовтні перед початком президентських виборів у США.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин