На головнуНовиниПодіїРФ з початку року випустила по Україні майже 1000 ракет, 2800 БПЛА...

РФ з початку року випустила по Україні майже 1000 ракет, 2800 БПЛА та 700 КАБ

Крим окупований росією

Російські окупанти випустили по Україні з початку року майже 1000 ракет, близько 2800 ударних БПЛА, а також майже 7000 керованих авіаційних бомб. Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця під час засідання Радбезу заявив, що більшість цілей окупантів були цивільними, а не військовими.

“Загальна вибухова потужність комбінованих авіаційних ударів по Україні за цей період перевищує 9 кілотонн. Лише 3% російських ракет, безпілотників і керованих бомб вражають військові цілі, тоді як 97% вражають цивільну інфраструктуру”, – зазначив він.

За його словами, країна-окупант свідомо націлилася на критичну енергетичну інфраструктуру, зокрема на електрогенерацію. Внаслідок березневих атак було знищено 80% теплової енергії, також постраждали гідроелектростанції.

Кислиця нагадав про постійні обстріли Харкова. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що щонайменше 604 цивільні особи були вбиті або поранені в Україні минулого місяця, що на 20% більше, ніж у лютому. Серед поранених та загиблих 57 українських дітей. Дипломат наголосив, що навіть, якщо режими Путіна та Гітлера “не є однояйцевими близнюками, у них однакова токсична ДНК”.

“80 років тому майже ціле життя, витрачене на умиротворення, призвело до Другої світової війни. Спроби умиротворення нового агресора, які ми спостерігали з 2014-го по 2022 роки, призвели до повномасштабної війни на європейському континенті. Уроки історії мають бути засвоєні. Якби Рада безпеки ООН існувала під час Другої світової війни, чи сиділи б її члени за одним столом з нацистами, коли вони руйнували європейські міста і відправляли тисячі людей до концтаборів, а ми зараз сидимо з сучасними їхніми попередниками”, – зазначає Кислиця.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що в ООН атакували росію через її “подвійні удари” по Україні.

Також ми писали, що у березні РФ вбила або поранила вдвічі більше українських дітей, ніж у лютому.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин