На головнуНовиниRheinmetall повідомив про рекордне замовлення на снаряди: мова йде про мільярди євро

Rheinmetall повідомив про рекордне замовлення на снаряди: мова йде про мільярди євро

Крим окупований росією

Німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив, що отримав рекордне замовлення на боєприпаси калібру 155-мм. Сума контракту обчислюється мільярдами євро, а частину снарядів отримає Україна.

Про це повідомила пресслужба компанії 20 червня.

Зазначається, що контракт на суму в 8,5 млрд євро підписали концерн та Бундесвер. Точну кількість не називають, проте судячи з суми, мова йде про щонайменше кілька мільйонів снарядів 155-мм калібру.

“Постачання планується розпочати на початку 2025 року. Основним покупцем стане ФРН, яка забезпечить частину постачання в Україну. У замовленні також беруть участь країни-партнери Нідерланди, Естонія та Данія”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Нідерланди заявили, що Україна отримає снаряди калібру 152 мм на суму понад €350 мільйонів, що будуть виділені з Міжнародного фонду з підтримки України (IFU).

15 червня стало відомо, що снаряди, придбані з-за меж Європейського Союзу в межах започаткованої Чехією ініціативи, “цими днями” прибувають до України.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин