На головнуНовиниЗа кордономРосія може поповнити перелік держав-спонсорів тероризму: у Сенат подано відповідний законопроєкт

Росія може поповнити перелік держав-спонсорів тероризму: у Сенат подано відповідний законопроєкт

Крим окупований росією

Сенатори Ліндсі Грем та Річард Блюменталь внесли до Сенату двопартійний законопроєкт про визнання росії державою-спонсором тероризму. Наразі, згідно з законодавством США, державами-спонсорами тероризму вважаються Куба, Іран, Північна Корея та Сирія.

Про це повідомляє “Голос Америки”

“Я з нетерпінням чекаю на голосування щодо нашого законопроєкту про визнання росії державою-спонсором тероризму відповідно до американського законодавства з кількох причин. Насамперед це визнання значно збільшить доступні США інструменти для покарання путіна за його варварську поведінку в Україні та його деструктивні дії по всій Африці та світу загалом. Путінська росія є державою-спонсором тероризму, і давно настав час офіційно визнати це відповідно до законодавства”, – йдеться в заяві республіканця Грема.

А Блюменталь підкреслив, що росія “заслужила” своє місце в клубі ізгоїв – держав-спонсорів тероризму, розв’язавши “жорстоку кампанію насильства та агресії” в Україні. Саме росія здійснює “незліченні звірства та злочини проти людяності, сіючи жах та смерть серед тисяч невинних мирних мешканців”.

Він впевнений, що “визнання росії державою-спонсором тероризму” дозволить США агресивніше боротися з путінським режимом, із російською загрозою свободі та демократії.

Зазначається, що законопроєкт про визнання рф державою-спонсором тероризму матиме вторинні ефекти, зокрема:

  • санкції для країн, які співпрацюють з росією,
  • розширення переліку товарів подвійного призначення, які не будуть дозволені на експорт до росії,
  • значне обмеження суверенітету рф в очах американських судів,
  • подання позовів та інших цивільних претензій від жертв тероризму, спонсорованого Москвою.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що в США оголосили про нові санкції проти російського терористичного режиму. Під них потрапили понад 30 фізичних осіб та понад 200 юридичних осіб. Серед останніх, обмеження впроваджено проти Національного клірингового центру та Московської біржі.

Також повідомлялося, що США дозволити Україні бити по росіянам зброєю американського виробництва будь-де біля кордону, де терористичні війська захочуть наступати.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин