На головнуНовиниПодіїРосія втрачає морську військову базу у Криму - командувач ВМСУ назвав причини

Росія втрачає морську військову базу у Криму – командувач ВМСУ назвав причини

Крим окупований росією

Командувач ВМС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа заявив, що головний військово-морський центр чорноморського флоту рф в окупованому Криму вже неефективний через атаки з боку України. Саме через результативні удари противник перебазував майже всі свої боєздатні кораблі з Криму до інших місць.

Про це повідомляє Reuters.

Неїжпапа наголосив, що Сили оборони ракетними ударами та атаками морських дронів завдали серйозної шкоди базі окупантів в Севастополі. А база чорноморського флоту в Севастополі – це логістичний центр для ремонту, технічного обслуговування, навчання та зберігання боєприпасів. Крім того, севастопольська база “виконує інші важливі функції для росії”.

“Він створювався протягом багатьох десятиліть, можливо, сторіч. І тепер вони, очевидно, втрачають цей центр”, – додав Неїжпапа.

Як вже писав “Флот 2017“, саме морські дрони забезпечили перевагу України у Чорному морі, хоча сили чорноморського флоту рф були більшими. Наприклад, українські морські дрони Magura V5 завдали чорноморському флоту рф збитків на 500 млн доларів.

Також речник ВМС України Дмитро Плетенчук розказав, як російські кораблі втекли з окупованого Криму та де вони ховаються; як противник використовує зараз так званий “кримський міст”.

Новини

Масований хакерський напад: Росія атакує українські Telegram-канали

Сьогодні, 21 липня, у низці відомих українських Telegram-каналів були зафіксовані масові повідомлення провокативного характеру....

Військова допомога: Велика Британія відновить виготовлення гарматних стволів для України

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що відновить виробництво стволів для артилерійської техніки, що використовує...

Харківський напрямок: Росія кидає на передову додаткові групи штурмовиків

Окупанти перекидають в район села Глибоке Харківської області додаткові штурмові групи морпіхів та піхоти....

Посилення ЗСУ: коли в Україні можуть з’явитися бойові літаки з Польщі

Ексміністр національної оборони Польщі Януш Онишкевич вважає, що Варшава може передати Україні літаки МіГ-29...

Більше новин