На головнуНовиниЩе дві країни підписали комюніке Саміту миру: подробиці

Ще дві країни підписали комюніке Саміту миру: подробиці

Крим окупований росією

Два нові підписи з’явилися під підсумковим комюніке першого Глобального Саміту миру. Документ підписали представники Барбадосу та Республіки Маршаллові Острови.

Про це написав президент Володимир Зеленський у Twitter.

“Ми цінуємо наших партнерів з острівних держав і закликаємо всіх приєднатися до нас у розробці бачення справедливого миру для України та всіх народів світу. Кожен може зробити свій внесок… Я з нетерпінням чекаю на спільну роботу з острівними країнами над питаннями, які є надзвичайно важливими для всіх нас, такими як екологічна та продовольча безпека”, – написав він.

Президент додав, що до підсумкового комюніке доєдналися вже шість країн понад тієї кількості, що підписали документ із самого початку. Україна працює над тим, щоб таких країн було більше.

Нагадаємо, 15−16 червня у Швейцарії відбувся Глобальний саміт миру. Близько 100 лідерів країн та урядів зібралися, щоб обговорити можливі шляхи досягнення миру в Україні на основі “формули миру” президента Володимира Зеленського.

Як вже писав “Флот 2017”, Президент України Володимир Зеленський вважає Саміт миру у Швейцарії шансом для повернення до дипломатії.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин