На головнуНовиниЩе одна безпекова угода: з якою країною Україна готується підписати важливий документ

Ще одна безпекова угода: з якою країною Україна готується підписати важливий документ

Крим окупований росією

Україна та Португалія незабаром підпишуть безпекову угоду, аналогічну тим, які вже було підписано з багатьма іншими європейськими країнами. Президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Португалії Луїш Монтенегру вже дали розпорядження почати підготовку до підписання.

Про це повідомив Володимир Зеленський.

“Провів телефонну розмову з новопризначеним прем’єр-міністром Португалії Луїшем Монтенегру. Подякував за його особисту принципову позицію щодо підтримки України та побажав плідної роботи задля процвітання Португалії… Скоординували майбутні спільні контакти”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що на виконання Спільної декларації G7 про підтримку України були розпочаті переговори з Естонією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди.

Президент України Володимир Зеленський та президент Фінляндії Александр Стубб підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та обговорили довгострокову підтримку між країнами.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин