На головнуНовиниЩо робити, якщо ТЦК відмовляється приймати електронний військовий квиток: в Міноборони розповіли

Що робити, якщо ТЦК відмовляється приймати електронний військовий квиток: в Міноборони розповіли

Крим окупований росією

Представники ТЦК та СП не мають жодного права не приймати електронний військовий квиток у разі його пред’явлення. Е-квиток має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ.

Про це заявила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі Національного телемарафону.

У разі відмови від прийняття е-квитка громадянин має повідомити про інцидент на електронну пошту додатка “Резерв+”. Міноборони зі свого боку вже надіслало офіційні роз’яснення усім уповноваженим органам, які можуть перевіряти військово-облікові документи.

Перевіряти військово-облікові документи мають право наступні особи:

  • працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • працівники Державної прикордонної служби України;
  • працівники Національної поліції.

Нагадаємо, в Україні 18 травня запущено мобільний застосунок “Резерв+”. Він розроблений для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які хочуть оновити облікові дані в онлайн режимі. Qr-код у мобільному застосунку “Резерв+” з’явиться 18 червня. З того часу дані з електронного реєстру зрівняються з паперовими військово-обліковими документами.

Як вже писав “Флот 2017”, станом на 17 червня 2024 року військово-облікові дані оновили майже два мільйони військовозобов’язаних українців. Більшість з них – півтора мільйона – зробила це через додаток “Резерв+”.

Зараз не всі користувачі “Резерву+” можуть отримати електронний військовий квиток з QR-кодом. Функціонал запущений, проте через високий наплив охочих у декого можуть виникати проблеми з оновленням та завантаженням додатка.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин