На головнуНовиниПолітикаШвидке відновлення Україні: в Кабміні назвали необхідну суму

Швидке відновлення Україні: в Кабміні назвали необхідну суму

Крим окупований росією

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що потреби для швидкої відбудови України залишаються на рівні до 15 млрд доларів. У 2023 році на різні програми відновлення було виділено понад 60 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Уряду.

«Потреби швидкої відбудови України залишаються на рівні до 15 млрд доларів. Цього року було профінансовано лише частину потреб, решта витрат переходять на 2024 рік», – вказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр також повідомив, що була переформатована робота Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України, і тепер до її керівного комітету входять союзники із країн G7 та Європейського Союзу.

«Одним із головних завдань платформи цього року і на наступний рік є забезпечити фінансування проєктів відновлення», — наголосив глава Уряду.

За його словами, у 2023 році з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на різні програми відновлення було виділено 62,3 млрд грн.

Ці кошти були спрямовані на:

  • роботи на об’єктах енергетики,
  • будівництво водогонів,
  • будівництво та відновлення об’єктів інфраструктури,
  • експериментальний проєкт комплексного відновлення шести населених пунктів,
  • місцевим бюджетам для реалізації проєктів на об’єктах соціальної сфери та житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, раніше «Флот 2017» повідомляв, що у Миколаєві, який постраждав від російських терористів, цього тижня відкриється новий офіс представництва Данії. Ця країна взяла на себе зобов’язання щодо відновлення регіону після російської агресії.

Також повідомлялось, що США надали перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку на багатосторонній Координаційній платформі донорів для України у Брюсселі. Список є основою для обговорення з урядом України та країнами-партнерами кроків щодо підтримки та реформування України.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин