На головнуНовиниЕкономікаСкільки ще терпіти масштабні графіки відключення світла: в YASNO дали відповідь

Скільки ще терпіти масштабні графіки відключення світла: в YASNO дали відповідь

Крим окупований росією

Через російські терористичні акти проти української енергетичної інфраструктури ситуація з графіками відключень світла та з дефіцитом електроенергії буде дуже складною протягом наступних 6-8 тижнів.

Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко у Facebook

Він зазначив, що зараз в Україні критично не вистачає внутрішньої генерації електроенергії через російські терористичні акти. Навіть максимальний імпорт електроенергії з-за кордону не здатний розв’язати цю проблему.

Окрім того, зараз енергосистема залежить від сонячної та вітрової генерації. Саме тому відбуваються суттєві коливання протягом дня. Атомні станції, які забезпечують понад 50% електроенергії в країні, зараз на ремонті, деякі блоки не працюють.

“В найближчі 6-8 тижнів ситуація з дефіцитом буде складна. Окрім вище описаних проблем з генерацією, додається зростання споживання”, – резюмував він.

Як вже писав “Флот 2017”, ситуація в енергетиці в Україні буде залишатися дуже складною протягом найближчих півтора місяця. Очікувати на серйозне полегшення не варто.

Також повідомлялося, що ДТЕК співпрацює щонайменше з 10 країнами Європи, щоб залучити обладнання для відновлення пошкоджених російськими обстрілами енергетичних об’єктів.

Голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що повністю уникнути відключень електроенергії неможливо й обмеження триватимуть ще довгий час.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин