На головнуНовиниСправедлива кара: ЄС хоче впровадити санкції проти китайських компаній

Справедлива кара: ЄС хоче впровадити санкції проти китайських компаній

Крим окупований росією

Європейський Союз вперше планує впровадити санкції проти китайських компаній, які були викриті на допомозі російським терористам у війні проти України. Мова йде про як мінімум два десятки фірм, проти яких введуть обмеження у новому санкційному пакеті – серед них три китайські.

Про це повідомляє Bloomberg.

Обмеження призведуть до заборони торгівлі або надання будь-яких послуг цим компаніям. Цікаво, що ЄС раніше пропонував внести до списку китайські компанії, але деякі держави чинили цьому опір, а Китай давав гарантії, що вони не допомагають рф. Але тепер спротив придушено, а гарантії Пекіну, вочевидь, мало що коштують.

“Це питання має вирішальне значення для ЄС, який вважає Пекін одним зі своїх найважливіших торговельних партнерів, і зокрема для Німеччини, для якої Китай є найбільшим ринком для автовиробників, включно з Volkswagen AG”, – сказано у публікації.

Як писав “Флот 2017“, широкомасштабне вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року призвело до того, що на росію були накладені масштабні санкції. Вони повинні були знищити її економіку та оборонно-промислове виробництво. Боротьба з цими санкціями коштує Кремлю багато грошей та часу. Проте не можна сказати, що російські зусилля в цьому напрямку виявились марними – російська оборонка жива.

За 2023 рік російські терористи імпортували підсанкційних високотехнологічних європейських та американських товарів на понад один мільярд доларів. Серед “лідерів” контрабандного імпорту – американські Intel Corp, Advanced Micro Devices та Analog Devices Inc. та європейські Infineon Technologies AG, STMicroelectronics NV та NXP Semiconductors NV.

У 13-й пакет санкцій Європейського Союзу проти росії, приурочений до другої річниці вторгнення російських терористів в Україну, увійдуть обмеження проти 55 компаній та понад 60 фізичних осіб, які допомагають росії обходити санкції та виробляти зброю.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин