На головнуНовиниПолітикаТренування українських військових: місія ЄС підготувала десятки тисяч бійців

Тренування українських військових: місія ЄС підготувала десятки тисяч бійців

Крим окупований росією

У рамках місії Європейського Союзу з військової допомоги Україні (EUMAM) військову підготовку та тренування пройшли вже понад 52 тисячі українських військовослужбовців: солдатів, сержантів та офіцерів. Проходять переговори щодо продовження місії EUMAM щодо підготовки бійців ЗСУ.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства оборони України.

За словами заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції Олександра Балануца, наразі завдяки ініціативі партнерів, підготовку пройшли понад 52 тисячі українських солдатів, сержантів та офіцерів, що втричі перевищує оголошені очікування.

В оборонному відомстві зазначили, що Балануца провів з Головою військового штабу ЄС генерал-лейтенантом Мікаелем Ван дер Лааном переговори щодо продовження місії ЄС EUMAM з підготовки українських військових.

“Збройні Сили України наразі формують нові бригади, і ми потребуємо якісного навчання для наших військових. Тому продовження Місії ЄС з військової допомоги Україні є критично важливим. Дякуємо за вже надану підготовку та закликаємо зберігати і нарощувати обсяги й темпи”, – наголосив Олександр Балануца.

В Міноборони підкреслили, що генерал-лейтенант Мікаель Ван дер Лаан підтримав продовження навчання та підготовки українських військових в межах тренувальної військової місії EUMAM.

Нагадаємо, що місія ЄС з військової допомоги Україні розпочалася восени 2022 року після засідання 27 міністрів оборони країн ЄС і розрахована на два роки. Проте може бути продовжена у випадку необхідності – саме на це спрямовані поточні переговори українського військового керівництва з лідерами ЄС.

Як вже писав “Флот 2017”, що Румунія з державного бюджету оплатить витрати на підготовку українських пілотів щодо роботи з американськими винищувачами F-16 на військовій авіабазі Фетешть.

Також повідомлялося, що українські прикордонники завершили курс із бойової підготовки на території Французької Республіки. Бійці вивчили та відпрацювали різні методи протидії противнику.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин