Події, які зараз відбуваються в Курській області, можуть стати індикатором справжнього ставлення росіян до війни в Україні. Саме зараз вони можуть продемонструвати, наскільки права російська опозиція, яка каже, що народ рф нібито не підтримує війну.
Про це написав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.
“Базова теорія закордонної російської опозиції та реліктових західних русофілів полягає в тому, що “глибинний народ не підтримує Путіна та війну з Україною”. А репресії начебто змушують його приховувати свою думку, радіти в соцмережах ракетним ударам по містах України й записуватися в армію”, – зазначив він.
Тому, додав Подоляк, зараз саме час провести експеримент та виявити, чи праві ті, хто вважає вторгнення в Україну “проєктом Кремля” і закликає до послаблення санкцій, бо “народ не винний”.
“Події в Курській чи Бєлгородській областях дають нам змогу поставити певний лабораторний експеримент. Звільнені росіяни можуть виходити з квітами назустріч антипутінським танкам. “Нарешті воля!” Чекатимемо на такі кадри. Хоча вже очевидна неможливість цього. Тому відсутність адекватної реакції на контрвійну лише підтвердить нашу думку про міцний свідомий взаємозв’язок росіян з їхньою владою”, – резюмував він.
Раніше “Флот 2017” писав, що українські війська, які 6 серпня зайшли до Курської області, начебто наблизилися до міста Суджа Курської області росії. Строковики, яких росіянам довелося кинути в бій, здаються в полон, а кадирівський “Ахмат” розбігся. Кількість полонених рахується вже на десятки одиниць живої сили, серед них строковики, прикордонники та інші військові.
Російський диктатор володимир путін екстрено скликав позапланове засідання Ради безпеки росії через наступ ЗСУ в Курській області. Зазвичай російський Радбез збирається щоп’ятниці.
Тим часом низка російських ЗМІ та так званих “воєнкоров” заявила про захоплення міста Суджа у Курській області українськими військами. Україна не коментувала цю інформацію.