На головнуНовиниЕкономікаЦНС: російські окупанти знищують вугільну промисловість окупованих територій

ЦНС: російські окупанти знищують вугільну промисловість окупованих територій

Крим окупований росією

Російські терористи на тимчасово окупованих територіях Донецької області знищують місцеву промисловість. Шахти закриваються, як нерентабельні, заробітну плату персоналу не платять, устаткування вивозиться.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Про ситуацію свідчить зарплатний борг, який утворився в росіян перед працівниками шахт. Наразі він складає понад 200 млн рублів.

“Лише за 2023 рік з шахт звільнили 1,2 тисячі гірників, що понад 10% від їх загальної кількості. Більшість шахт у захопленому регіоні перебувають в простої. Нагадаємо, що саме під брехливими лозунгами щодо відродження промисловості окупанти заходять в регіон, та натомість знищують все до чого можуть дотягнутися”, – сказано у повідомленні.

Раніше «Флот 2017» повідомляв, що 13 жовтня українські партизани за підтримки Сил спеціальних операцій України пошкодили важливий логістичний шлях російських окупантів у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області.

Російські терористи намагаються вигадати нові примуси для мешканців окупованих територій України брати паспорти країни-окупанта. На цей раз під приціл терористів потрапили підлітки.

Новини

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Велика група конгресменів підписала відкритий лист до Майка Джонсона: деталі

В США понад 90 конгресменів з Палати представників звернулися до спікера Майка Джонсона з...

Більше новин