На головнуНовиниУ НАТО не вірять в успіхи Росії на Харківщині: не вистачить сил

У НАТО не вірять в успіхи Росії на Харківщині: не вистачить сил

Крим окупований росією

Російські терористи не зможуть здійснити стратегічний прорив на півночі Харківщини. У них банально не вистачить для цього сил, оскільки угруповання росіян невелике.

Про це заявили командувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Крістофер Каволі та голова Військового комітету НАТО Роб Бауер 16 травня за підсумками засідання Рада Україна-НАТО, повідомляє “Європейська правда”.

“Вони не мають навичок і спроможностей, щоб діяти в масштабах, необхідних для використання будь-якого прориву для отримання стратегічної переваги. Вони здатні досягати локальних успіхів, і дещо з цього вони вже зробили”, – сказав Каволі.

Своєю чергою, Бауер додав, що ситуація на Харківщині не призвела до суттєвих змін на полі бою та не зможе вплинути на російську ціль – змусити Україну до переговорів на російських умовах.

“Українські сили повернули собі 50% території, яку Росія захопила на початку війни. Тож зараз російські війська відвойовують цю територію, але це не є стратегічним просуванням, це не є стратегічним успіхом”, – резюмував він.

Як вже писав “Флот 2017”, Силам оборони України вдалось частково стабілізувати ситуацію на Харківському напрямку. Проте, противник не полишає спроб зайняти більш вигідні позиції для подальшого просування вглиб області.

Російські терористи 16 травня завдали ударів касетними боєприпасами по евакуаційному пункту біля одного з сіл Вовчанської громади на Харківщині. Внаслідок теракту отримали поранення медики, водії та очільник міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.

Новини

Під Ростовом росіяни накопичують техніку: партизани провели розвідку — фото

У Новочеркаську Ростовській області рф партизани "відвідали" одну з військових баз та зафіксували велику...

Підготовка штурмовиків: як іноземні інструктори тренують українських бійців — фото

Великобританія у межах багатонаціональної операції “Інтерфлекс” проводить базову загальновійськову підготовку українських військовослужбовців. Генеральний штаб...

Чому росії вигідна смерть Фаріон — експертна думка

Вбивство Ірини Фаріон може бути частиною російської спецоперації спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні....

Який напрямок фронту Росія розглядає як основний – розвідка Британії

За даними розвідки Великої Британії, російські окупаційні війська продовжують наступ на кількох ділянках фронту....

Більше новин