На головнуНовиниПодіїУ Житомирі влада змінює підхід до мобілізації: діють спільно з ТЦК

У Житомирі влада змінює підхід до мобілізації: діють спільно з ТЦК

Крим окупований росією

Повістки поштою, а саме рекомендованим листом за місцем реєстрації військовозобов’язаного. До таких заходів мобілізації планують вдатися у Житомирі.

Про це в коментарі журналістам заявив заступник міського голови Житомира Олег Смаль. За його словами, практикувати нововведення розпочнуть вже з 4 липня.

“ТЦК формують список, надсилають нам повістки, вірніше передають нам повістки, а ми надсилаємо рекомендованим листом військовозобов’язаним особам”, — мовив Смаль.

Повістку надсилатимуть за місцем реєстрації військовозобов’язаного. У ній буде вказано термін, за який особа має звернутися до ТЦК та СП.

“Якщо після цього військовозобов’язаний відмовився від вручення рекомендаційного листа та не з’явився до ТЦК, буде сповіщено поліцію. Поліція здійснюватиме розшук такої особи і доставлятиме його до Центру комплектування”, — заявив заступник голови Житомира.

Після цього особі загрожує штраф від 17 до 25 тис. гривень, а також направлення на ВЛК, щоб з’ясувати, чи придатна людина до військової служби.

Нині у міській раді Житомира вже є 212 повісток, які чекають на відправлення. За словами Смаля, ця кількість буде лише збільшуватися.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Кабмін вніс зміни до законодавства та врегулював форму посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки, та порядок її видачі. Уряд показав, як має виглядати це службове посвідчення.

Також повідомлялося, що ТЦК зможе скласти постанову про притягнення людини до відповідальності за неоновлення військово-облікових даних лише після того, як працівник ТЦК перевірить, чи міститься ця інформація в інших реєстрах.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин