На головнуАналітикаУкраїна розігнала 90 тисяч російських солдатів, які готувалися йти у наступ –...

Україна розігнала 90 тисяч російських солдатів, які готувалися йти у наступ – ЗМІ

Крим окупований росією

Україна розігнала велике угруповання російських терористів завдяки тому, що США дозволили використовувати західну зброю для ударів по росії. До моменту дозволу понад 90 тисяч російських терористів готувалися до наступу на кордоні.

Про це пише Associated Press.

Видання поговорило з українськими військовими, які розповіли, що системи HIMARS запрацювали через кілька годин після того, як було отримано дозвіл від США.

“У той час ставки були високі, оскільки українські військові лідери очікували нового нападу, покликаного відвернути війська від інших запеклих полів бойових дій у Донецькій області. Перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк повідомив агентству Associated Press, що щонайменше 90 тисяч російських військовослужбовців у глибині російської території готувалися до нового наступу”, – сказано у повідомленні.

Український військовий із позивним “Гефест” розповів виданню про перший день ударів по росії.

“HIMARS не замовкали цілий день… Українським силам з перших днів вдавалося знищувати цілі колони військ уздовж кордону, які очікують наказу увійти в Україну”, – сказав він.

Зараз Україна хоче змусити США дати дозвіл бити по росії ракетами ATACMS.

“Ми могли б атакувати командні пункти бригади та все північне угруповання, тому що вони розташовані за 100-150 кілометрів від лінії фронту… Звичайні боєприпаси до них не доберуться. З допомогою ATACMS ми можемо багато чого зробити, щоб зруйнувати їхні командні центри”, – сказав “Гефест”.

Як повідомляв раніше “Флот 2017”, російські терористи почали відводити з напрямку наступу на Вовчанськ у Харківській області деякі підрозділи свого угруповання.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин