На головнуНовиниПолітикаУкраїна відхилила пропозицію Орбана про припинення вогню

Україна відхилила пропозицію Орбана про припинення вогню

Крим окупований росією

Україна відкинула пропозицію угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана про припинення вогню, заявивши, що її бачення досягнення миру не збігається з угорськими пропозиціями.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква в ефірі марафону “Єдині новини”.

Жовква зазначив, що Угорщина не перша країна, яка виступає з подібною ініціативою, але Україна має чітку стратегію досягнення миру, яка була представлена під час першого Саміту миру.

“Угорщина — не перша країна, яка говорить про подібний варіант подій. Президент України вислухав свого співрозмовника, але у відповідь виклав свою позицію, яка є чіткою, зрозумілою та відомою. Україна дійсно хоче миру, і ми маємо для цього інструмент – Україна провела перший, інавгураційний саміт миру і готується до другого”, – заявив Жовква.

Він також зазначив, що під час другого саміту можливість участі представників росії буде залежати від їх готовності до конструктивного діалогу і відмови від ультиматумів.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Орбан зробив Зеленському пропозицію щодо війни з росією. Також ми писали, що Віктор Орбан, чия держава з 1 липня почала головувати у ЄС, прибув до Києва вранці 2 липня. Він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

Новини

Джо Байден відмовився балотуватися на виборах президента США

Джо Байден зняв свою кандидатуру з майбутніх президентських виборів у США. Проте він залишиться...

Масований хакерський напад: Росія атакує українські Telegram-канали

Сьогодні, 21 липня, у низці відомих українських Telegram-каналів були зафіксовані масові повідомлення провокативного характеру....

Військова допомога: Велика Британія відновить виготовлення гарматних стволів для України

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що відновить виробництво стволів для артилерійської техніки, що використовує...

Харківський напрямок: Росія кидає на передову додаткові групи штурмовиків

Окупанти перекидають в район села Глибоке Харківської області додаткові штурмові групи морпіхів та піхоти....

Більше новин